sob.-niedz.
25.07-26.07.2015
Trasa turystyczna obsługiwana przez zabytkowe autobusy wyznaczona została z pl. Wielkopolskiego przez centrum, nad Maltę i dalej przez serce Śródki (w pobliżu Bramy Poznania) do ścisłego centrum.
Tramwajowa linia turystyczna została natomiast przygotowana w dwóch wariantach. Wariant podstawowy obejmuje przejażdżkę z pl. Wielkopolskiego, przez Gwarną, Święty Marcin, pl. Wiosny Ludów, Królowej Jadwigi, rynek Wildecki, nieczynną już zajezdnię Madalińskiego, Głogowską, Fredry. Wariant rozszerzony (dwa kursy dziennie) obejmuje wjazd do zajezdni MPK przy Głogowskiej (muzeum komunikacji).
tutaj ROZKŁAD JAZDY
źródło www.mpk.poznan.pl