☰ menu

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

pon.
11.11.2013

Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie "odrysować" część ulicy św. Marcin na przezroczystych foliach rozstawionych na specjalnie do tego celu przygotowanych stelażach. Nie chodzi jednak tylko o mechaniczne odwzorowanie fragmentu architektury, ale przede wszystkim o twórcze podejście do miasta.

Wybór rysowanego fragmentu i sposób jego przedstawienia zależą tylko od kreatywności warsztatowiczów. Jak pokazały poprzednie edycje warsztatów – ta zdaje się mieć niewyczerpane pokłady.

Chociaż warsztaty pomyślane są jako twórcza zabawa na temat wizji miasta, uczestnicy niejako mimowolnie poznają prawa perspektywy rysunkowej. Prowadzenie – artysta plastyk Andrzej Cybulski.

11 listopada godz. 11.00

Uwaga! Warsztaty będą się odbywać na rogu ulic Ratajczaka i Św. Marcina! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki!

Wstęp – wolny!