☰ menu

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

sob.
25.05.2013

W sobotę, 25 maja br., o godzinie 11.00 na Starym Rynku rozpocznie się Wielkie Puszczanie Baniek Mydlanych i potrwa do godziny 14:30. Płyn i sprzęt do puszczania baniek zapewniają organizatorzy, ale – oczywiście – można przyjść z własnym. Będzie też mnóstwo innych atrakcji, także dla najmłodszych.

Bańki Mydlane to największa impreza integrująca wszystkich mieszkańców miasta. Zapoczątkowaną trzy lata temu tradycję Studencka Rada Miasta Poznania oraz Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów pragną kontynuować i w tym roku.

Tegoroczną nowością jest międzynarodowy wymiar imprezy. Organizatorzy planują połączenia poprzez wideo z partnerami poza granicami naszego kraju. O tym wydarzeniu będzie głośno na całym świecie!

źródło www.poznan.pl