☰ menu

Art English

czw.-sob.
16.10-15.11.2014

Jak to jest, że własny język opanowujemy bez problemu, a nauka obcego przychodzi nam niekiedy z dużym trudem? Przyczyna tkwi w budowie naszego mózgu. Podczas gdy lewa półkula odpowiedzialna jest za wnioskowanie, myślenie analityczne, logikę i język, domeną prawej są kreatywność, wyobraźnia, sztuka. Dlatego proponujemy efektywną metodę nauki języków obcych poprzez sztukę.

Dzieci malują piaskiem, farbami, lepią z plasteliny, gliny, śpiewają piosenki, układają bajki. Rozwijają nawyki komunikacyjne poprzez rozmowę ze swoimi rówieśnikami, uczą się wyrażać własne myśli, odczucia i opinie w języku angielskim. W rezultacie nawet nie zauważają, że ciągle się uczą. To gra, w której oswajają się z językiem w prosty i naturalny sposób. Nauczyciel pełni rolę animatora: wspólnie z dziećmi tworzy małe dzieła sztuki, rysuje, maluje, wycina i śpiewa piosenki, wprowadzając jednocześnie obce słówka i zwroty.

Wyniki są zadziwiające! Spróbujcie! Mamy jeszcze wolne miejsca.

Zapisy: tel. 535661601, e-mail: school@tg-art.com lub bezpośrednio w szkole: Millennium Plaza, 9 piętro, al. Jerozolimskie 123 A.

Więcej informacji na http://galitsyna-show.com/school/art-languages/