☰ menu

niedz.
28.11.2010

Na maluchy i ich przyjaciół będzie czekać Sportek, Aktorek oraz Plastuś,

którzy wraz z Landową wróżką przeniosą małych podróżników do świata andrzejkowych wróżb, gdzie Plastuś za pomocą czarodziejskich farbek pomaluje wszystkim maluchom buźki. Natomiast Landowa wróżka z odcisków rączek oraz z wosku lanego przez klucz przepowie najbliższe, najmilsze wydarzenie, które spotka maluchy.

Dodatkowo Landowa wróżka i Aktorek przeprowadzą zabawę polegającą na rzucie sznurówką, która będzie polegać na zgadywaniu kształtów oraz kapciuszkowo, którego celem jest wybranie malucha, który pierwszy zostanie pomocnikiem Aktorka w Teatrzyku Cieni. Natomiast Sportek na Sali gimnastycznej pobawi się z maluchami w sportowo-andrzejkowe kalambury, do których wykorzysta dużą trampolinę, basen z piłeczkami, ściankę wspinaczkową oraz nowoczesny sprzęt sportowy.

Dla wszystkich uczestników zabaw przewidziany jest słodki poczęstunek.

Wstęp rozbitków na wyspy jest płatny i wynosi 35 zł za jednego malucha, gdy maluchów jest dwóch to wstęp wynosi 25 zł za każdego malucha. Dla rodziców i osób towarzyszących, dorosłych wstęp jest bezpłatny.

Prosimy o wstępne zarezerwowanie miejsca dla maluchów drogą e-mailową na adres: biuro@sportlandia.net.pl bądź telefonicznie pod nr tel. +48 71 725 33 04.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na wszystkie zainteresowane osoby zabawą andrzejkową w siedzibie naszego ośrodka sportowego Sportlandii, który znajduje się przy ul. Kominiarskiej 42 B we Wrocławiu.

Zapraszamy również do naszego wirtualnego świata wysp: www.sportlandia.net.pl