☰ menu

Amazonia. Przygody małpki Sai

pt.
25.04.2014

„Amazonia. Przygody małpki Sai" to film przygodowy z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny w reżyserii Thierry′ego Ragoberta („188 dni w kosmosie"). Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda.

Zrealizowana w tradycji „Mikrokosmosu" i „Makrokosmosu" w 3D w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), „Amazonia" to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina" Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Amazonia. Przygody małpki Sai", od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

O filmie „Amazonia. Przygody małpki Sai"
Reżyseria: Thierry Ragobert
Scenariusz: Thierry Ragobert, Johanne Bernard, Luiz Bolognesi, Louis-Paul Desanges, Luc Marescot
Zdjęcia: Manuel Teran, Gustavo Hadba

UWAGA

Mamy dla naszych czytelników 1 podwójne zaproszenie na film „Amazonia. Przygody małpki Sai" ważne w dniach 28-30.04 do Multikina Arkady. Wystarczy w czwartek 24 kwietnia przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując AMAZONIA, w treści swoje imię i nazwisko.
Na wylosowany adres email prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia