☰ menu

Aktywna rodzina –

śr.
02.10.2013

Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o tym jak organizować czas dzieciom by zapewnić im jak najlepszy rozwój społeczny i emocjonalny. Rodzice pogłębią wiedzę na temat znaczenia wspólnych zabaw ruchowych i ich wpływu na kształtowanie pozytywnych relacji z dziećmi.
Warsztaty odbędą się w 26 miastach. Kliknij tutaj i zobacz kiedy warsztat odbędzie się w Twoim mieście . Warsztat będzie trwał około 2 godzin.
Warsztaty są przeznaczone dla Rodziców jednak w niektórych miastach można przyjść z dzieckiem, gdyż lokalni organziatorzy zapewniają atrakcje dla dzieci w postaci zabaw ruchowych prowadzonych przez trenerów SOCATOTS. Skontaktuj sie z naszym przedstawicielem w Twoim mieście i dowiedz się czy możesz przyjść z dzieckiem.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona dlatego zarezerwuj sobie miejsce już teraz. Kliknij tutaj i wypełnij zgłoszenie online .
Więcej o akcji "Aktywna rodzina – Relacje na Medal" na stronie: http://aktywnarodzina.org/

godz. 18.00 – 20.00
dnia: 2013-10-01