☰ menu

Akcja charytatywna Uwolnij Miśka w Ustroniu Morskim

czw.
29.05.2014

Partnerem akcji jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, w którym jest także miejsce do wielkiej zbiórki misiów i zabawek dla dzieci potrzebujących (w holu RCK).

Akcja polega na zbiórce „dziecięcych fantów" tj. zabawek i książeczek dla dzieci – zarówno nowych jak  i używanych. Mile widziane będą również środki pielęgnacyjne dla dzieci młodszych oraz kolorowanki i przybory plastyczne.

Celem akcji jest idea dzielenia się.

Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci, które mają ochotę podzielić się swoimi zabawkami i bajeczkami z dziećmi potrzebującymi, aby wywołać na ich twarzy uśmiech! Finałem akcji będzie wydarzenie „Laurka z Misiem", które odbędzie się 29 maja o godz. 18.18 w sali widowiskowej GOK w Ustroniu Morskim (ul. Nadbrzeżna 20), podczas obchodów Dnia Mamy, Taty i Dziecka. To wydarzenie jest niejako nagrodą dla wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt, a także okazją do wspólnego świętowania całych rodzin. Zebrane fanty zostaną podarowane dzieciom potrzebującym z powiatu koszalińskiego i kołobrzeskiego.

Kochane dzieciaki! Już dziś uwolnijcie swoje miśki i zabawki w szczytnym celu!!! Niech podróżują i niosą radość!

Koordynator z ramienia Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu: Marta Paradecka, tel. 94 352 49 49 wew. 46