☰ menu

sob.-niedz.
23.10-24.10.2010

Akademia Strażaków LEGO

zaprasza do wielkiego budowania w godzinach:
sobota, 11.00-19.00 i niedziela 10.00-17.00.

Gdańsk jest ostatnim miastem, który odwiedzi Akademia Strażaków Lego

23-24 października, Gdańsk (Galeria Bałtycka)

W trakcie dwudniowych imprez, w specjalnie zbudowanym miasteczku Lego o powierzchni 200 metrów kwadratowych dzieciaczki z 12 miast Polski mogły wziąć udział w budowaniu wozu strażackiego z 200 tysięcy klocków (proszę wyobazić sobie 2 tiry wypełnione klockami) lub zbudować olbrzymiego strażaka.

Budowa wozu i pozostałych elementów będzie odbywała się pod nadzorem Mistrza Budowy LEGO, który udzieli dzieciakom wszystkich potrzebnych wskazówek jak tworzyć największe modele LEGO.

Oprócz budowania wozu strażackiego wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie będą też mogły spotkać się z prawdziwymi strażakami :-), zobaczyć jak wygląda w środku wóz straży pożarnej (zabytkowy, a w kulminacyjnym momencie przyjedzie ciężki, bojowy) oraz wziąć udział w licznych konkursach z wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego z wyjątkowymi nagrodami LEGO. Dla najmłodszych przygotowano kącik Duplo.

**************

UWAGA – PREZENTY!

Tych, którzy zamierzają odwiedzić Akademię Strażaków LEGO może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek 21 października do godz. 20:00 przyślą na adres magda@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując KONKURS LEGO (dokładnie), rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.

Nagrody otrzymują:

Aldona Trzebiatowska