☰ menu

Ainbo – wygraj dwuosobowe zaproszenia do kina!

Ainbo strażniczka amazonii bilety do kina
wt.-pt.
12.10-15.10.2021
Inspirowana legendami opowieść o dorastaniu, magii i pierwotnej sile natury. Wspaniała lekcja przyjaźni i ekologii dla wszystkich, którym zależy na szczęściu i dobru naszej planety. Czy chcielibyście zobaczyć film Ainbo w kinie? W Mieście Dzieci czekają bilety do kin Cinema City w całej Polsce!

Ainbo: Spirit of Amazonia to  czarująca animacja, która przenosi widzów w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie królują mityczne stwory, a duchy przodków przybywają z zaświatów, by wyciągnąć ku nam pomocną dłoń.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha  zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

Z okazji premiery filmu Ainbo Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać w dniach 18-21 października.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 12-15 października  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule AINBO, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz przyślecie najpiękniejszy/swój ulubiony cytat o przyjaźni.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Ainbo: Spirit of Amazonia!