☰ menu

niedz.
10.03.2013

Koncert poprowadzi Marta Bizoń

, znana aktorka i wokalistka pochodząca z Wadowic.

Gościnnie wystąpi Janusz Tylman znany polski kompozytor oraz pianista, twórca muzyki filmowej, teatralnej oraz musicali.

Od 2006 roku Aida pisze bajki dla dzieci, teksty piosenek oraz komponuje muzykę.
Wydała serię płyt: "Mini Mini Kołysanki”(2006), "Mini Mini Kołysanki 2”(2007), "Mini Mini Kołysanki 3” (2008), "Najlepsze Kołysanki” (2011), zdobyły one statusy płyt platynowych i złotych.
W 2011r. wydała płytę autorską dla starszych dzieci z zabawnymi, tanecznymi ale także edukacyjnymi piosenkami i wierszo-bajkami pt. "Aida Dzieciom”. Na tej płycie znajduje się znany przebój ”Mucha w mucholocie”.

Podczas swoich koncertów Aida bawi się z dziećmi, tańczy, zadaje im pytania dotyczące znajomość kolorów, zwyczajów zwierząt – bohaterów jej piosenek.

W 2009 roku Aida założyła Fundację "Smiling Faces” by pomagać dzieciom z Gruzji oraz wspierać młode talenty.

W imieniu organizatorów, fundatorów oraz Wadowickiego Stowarzyszenia "Dać Szansę” chcemy szczególnie podziękować matkom dzieci niepełnosprawnych i wyrazić uznanie za ich trud, ogrom pracy i wyrzeczenia z jakimi zmagają się codziennie oraz życzyć wiele sił na każdy kolejny dzień.

Z okazji Dnia Kobiet główny organizator Salon Urody YASUMI Wadowice – inicjator przedsięwzięcia przygotował upominki, prezenty dla dzieci, vouchery na zabiegi. Wśród wszystkich obecnych Pań rozlosowane zostaną kosmetyki Yasumi i Put&Rub.
Będą mogli Państwo skorzystać z porad i konsultacji kosmetycznych, specjalisty bólów pleców a także z porad psychologa i terapeuty rodzinnego.

Składamy podziękowania:
Pani Aidzie Kosojan-Przybysz, Pani Marcie Bizoń, Panu Januszowi Tylmanowi za chęć udziału w naszym koncercie.
Panu Piotrowi Wyrobiec – Dyrektorowi Wadowickiego Centrum Kultury za udostępnienie sali i wszelką pomoc przy organizacji.
Firmie Maspex Wadowice za upominki dla podopiecznych Stowarzyszenia Dać Szansę.
Patronom medialnym: wadowice24.pl, powiatsuski24.pl,wadowiceonline.pl

Bilety do nabycia w Domu Kultury Wadowice i w salonie Yasumi.
Cena: 7 zł

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany fundacji charytatywnej "Smilling Faces”.

Cudowna rodzinna zabawa, wspaniałe gwiazdy, szczytny cel

Serdecznie zapraszamy !!!