☰ menu

31.12.2014

XXX BIEG SYLWESTROWY Łódź 2014

"Arturówek" Łódź, ul.Skrzydlata 75

Do tegorocznej edycji Biegu Sylwestrowego o puchar prezydenta miasta Łodzi i marszałka województwa łódzkiego zgłosiło się już 1012 osób!
W tym roku Bieg Sylwestrowy, organizowany przez Regionalną Radę Olimpijską w Łodzi, obchodzi swoje 30-lecie. Sponsorem medialnym biegu jest Express Ilustrowany.

Bieg tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach. 10-kilometrową trasę pokona 721 mężczyzn i 195 kobiet, 2-kilometrowy dystans młodzieżowy pokona 96 osób. Organizatorzy zaprosili też gości specjalnych do biegu VIPów (1km).

Za bieg główny uczestnicy otrzymają nagrody pieniężne (za miejsca na podium) i rzeczowe (za IV, V i VI miejsce). Kapituła, składająca się z łódzkich olimpijczyków, wybierze jedną osobę, która otrzyma nagrodę specjalną za najciekawsze i najbardziej barwne przebranie.

Trasa:
Start/Meta:Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek"
(Łódź ul.Skrzydlata 75)

Źródło:www.bslodz.pl/