☰ menu

PZU Festiwal Biegowy zaprasza do KONKURSU!

śr.-pt.
12.08-14.08.2015

Ale już dziś warto poznać lepiej Festiwal Biegowy i zawalczyć o niektóre z nich.

Zapraszamy do konkursu organizowanego wraz z Partnerami Festiwalu: wydawnictwem literatury dla dzieci PAPILON

oraz portalem miastodzieci.pl. Do wygrania książeczki m.in.: z serii Elmer oraz Martynka, Hello Kitty, Angry Birds oraz edukacyjne słowniki i pomoce wraz z gadżetami Festiwalu Biegowego.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na proste pytania związane z Festiwalem Biegowym. Serdecznie zapraszamy!

Mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest aż 6 pakietów nagród! Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Festiwal Biegowy) wraz z odpowiedziami na poniższe pytania na adres monikak@miastodzieci.pl do 13 sierpnia.

Laureatami konkursu zostali:

1. Maria Więcławska
2. Łukasz Marcinek
3. Jadwiga Krzyżanowska
4. Antoni Węglarz
5. Zosia Ćwiek
6. Ilona Zych

GRATULUJEMY! Nagrody zostały wysłane pocztą.