Przygotuj swoje dziecko do nauki w klasie pierwszej

Data wydarzenia: piątek 12.07.2013 do poniedziałek 05.08.2013

Przygotuj swoje dziecko do nauki w klasie pierwszej – praktyczne ćwiczenia Skrzata.

Kaligrafia Skrzata
Autor: Danuta Klimkiewicz
Seria wydawnicza: Elementarze Skrzata
Kategoria wiekowa: 6-8

Zaproponowane ćwiczenia polegające na pisaniu po śladzie, odwzorowywaniu, przepisywaniu i samodzielnym pisaniu ułatwiają opanowanie właściwego kształtu małych i wielkich liter, proporcji, utrwalenie ich i łączenie w wyrazy.
 
Kaligrafia usprawnia koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię, doskonali pamięć i koncentrację uwagi. Ćwiczenia pięknego pisania uczą dokładności, precyzji, dbania o szczegóły, cierpliwości i staranności. Piękne pismo osiągnięte poprzez zaangażowanie i systematyczną pracę daje wiele satysfakcji osobie piszącej. Ważne jest, by dziecko uzupełniało ćwiczenia bez przymusu, we własnym tempie, w dowolnej kolejności i bez pośpiechu.
 
Zadania matematyczne Skrzata
Autor: Danuta Klimkiewicz
Seria wydawnicza: Elementarze Skrzata
Kategoria wiekowa: 7-9

"Zadania matematyczne Skrzata" to zbiór ćwiczeń opracowany zgodnie z aktualną podstawą programową przez znaną i cenioną autorkę książek edukacyjnych – Danutę Klimkiewicz.
Na każdej stronie znajdują się zadania tekstowe o różnym stopniu trudności. Bogata grafika i dodatek w postaci kolorowych naklejek ułatwią dzieciom znalezienie rozwiązania, ułożenie pytania do treści i udzielenie poprawnej odpowiedzi, dzięki czemu nauka matematyki będzie zarówno efektywna, jak i przyjemna.
 
Elementarz Skrzata – matematyka
Autorzy: Danuta Klimkiewicz, Maria Kwiecień
Seria wydawnicza: Elementarze Skrzata
Kategoria wiekowa: 6-9

"Elementarz Skrzata – matematyka" został napisany przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, które wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenie, aby stworzyć serię książek przeznaczonych dla dzieci rozpoczynających przygodę ze szkołą.
Rozwiązując zadania w "Elementarzu", dziecko ćwiczy: zapis cyfr, dodawanie i odejmowanie oraz poznaje nominały monet i banknotów. Naukę umilają barwne naklejki i rysunki do kolorowania.
 
Elementarz Skrzata – język polski
Autorzy: Danuta Klimkiewicz,Maria Kwiecień
Seria wydawnicza: Elementarze Skrzata
Kategoria wiekowa: 6+

"Elementarz Skrzata – język polski" to książka, która zawiera zestaw ćwiczeń pomagających przygotować przyszłych uczniów do nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Pracując z „Elementarzem", dziecko może połączyć naukę pisania i czytania z ciekawą zabawą. Ćwiczenia rozwijają spostrzegawczość, kreatywność i koordynację wzrokowo-ruchową. Książka jest wynikiem pracy doświadczonych pedagogów nauczania początkowego, którzy dostosowali ćwiczenia do zainteresowań i możliwości dzieci, dzięki czemu stanowi ona przydatne rodzicom i nauczycielom narzędzie w pracy dydaktycznej.

Przygotuj swoje dziecko do nauki w klasie pierwszej

Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski

Adresy księgarń: ul. Na Szaniec 14, 31-560 Kraków tel. 12 414 31 54 wew 225 ul. Prądnicka 77 31-202 Kraków tel. 12 416 25 18 ul. Na Kozłówce 8 30-664 Kraków tel. 12 655 99 41 ul. Bosaków 11 31-461 Kraków tel. 12 417 32 41

Więcej

Adres:

Adres redakcji:ED
ul. Na Szaniec 14
31-560 Kraków


Kontakt:

(12) 414 31 54
wydawnictwo@skrzat.com.pl
http://www.skrzat.com.pl
facebook