Pewnego razu w Nibylandii – nowe tytuły serii

piątek 19.02.2016 do poniedziałek 14.03.2016

Pewnego razu w Nibylandii – nowe tytuły serii

Kontynuacja przygód czterech przyjaciółek – Kate, Lilli, Mia i jej młodszej siostry Gabi. Dziewczynki w cudowny sposób trafiają do fantastycznej krainy zwanej Nibylandią, gdzie razem z Wróżkami przeżywają niesamowite przygody.

Szczypta magii

Mia postanawia wziąć udział w kiermaszu charytatywnym. Jej plan upieczenia ogromnego ciasta kończy się na… maleńkich ciasteczkach, a wszystko przez Słodką – Wróżkę z Przystani Elfów z talentem do pieczenia. Słodka jest mistrzynią w tworzeniu pysznych ciast i jest ogromnie dumna z tego, że może pomóc dziewczynkom. Niestety, przed zakończeniem pieczenia, musi wracać do Nibylandii, bo bardzo martwi się o swoją przyjaciółkę, która przez nią ma poważne kłopoty. Czy Mia poradzi sobie bez Słodkiej? Czy szczypta magii wystarczy…

Daleko od brzegu

Katy, Lilli, Mia i Gabi wiele już razy słyszały niezwykłe opowieści o chłopcu, który mieszka w Nibylandii. O chłopcu, który gdziekolwiek się pojawi, gwarantuje niezwykłe przygody. To legendarny… Piotruś Pan. Katy, która również uwielbia przygody, nie może się wprost doczekać spotkania z nim. Dzwoneczek ma jednak mnóstwo obaw, bo zna Piotrusia i wie, że często wpada w tarapaty. Co czeka dziewczynki i Piotrusia na morzu? Niezapomniana przygoda czy katastrofa?

Pewnego razu w Nibylandii – Szczypta magii i Daleko od brzegu
Autor: Kiki Thorpe
Data wydania: 2016
Format: 128×198
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 128
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: PEWNEGO RAZU W NIBYLANDII
Więcej informacji: Wydawnictwo Zielona Sowa

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronat

Zobacz także