1 Rodzinny Walking z Wózkiem na Orientację – relacja

📅 czwartek 16.10.2014 do czwartek 23.10.2014
1 Rodzinny Walking z Wózkiem na Orientację – relacja

Zmagania Uczestników zostały podzielone na 3 części. Sprawnościową, podczas której rodziny prezentowały swoje umiejętności w próbach sprawnościowych wózków dziecięcych, m.in. jazda po łuku, jazda na ósemce, czy ruszanie ze wzniesienia. Teoretyczną, podczas której załogi musiały wykazać się wiedzą w rozwiązywanych testach budowy wózka dziecięcego oraz krajoznawczym. W końcu ostatnia część Turystyczna, czyli spacer na orientację specjalnie przygotowaną przez organizatorów trasą. Pokazał on Uczestnikom, jak ważna jest współpraca, aby dostrzec wszystkie przygotowane przez Organizatorów na trasie niespodzianki.

Sponsorzy przygotowali wiele atrakcji. Pozytywne emocje wywołało składanie kulodromu na czas na stanowisku Wonderworld. Dodatkowo podkreśliło wagę drewnianych zabawek edukacyjnych w rozwoju naszych pociech. Rozlosowano również indywidualne zaproszenia na zabiegi SPA, Indoor Walking oraz Aqua Zumbę ufundowane przez COB Fitness Premium Club. Impreza nie byłaby możliwa do zrealizowania, gdyby nie pomoc w organizacji Centrum Handlowego BELG w Katowicach i Niepublicznego Przedszkola Wesołe Siódemki. Patroni medialni (eBobas.pl, Kidszone.pl, Egodziecka.pl, Sportowarodzina.pl, Miastodzieci.pl, Katowice Miasto Ogrodów, Kwartalnik Dziecko Najlepsza Inwestycja, Mariacka.eu) zadbali o to, aby każdy Uczestnik otrzymał miłą niespodziankę.

Podziękowania należą się wszystkim Uczestnikom za zachowanie sportowej rywalizacji oraz bezpieczeństwa podczas spaceru z dzieckiem w wózku dziecięcym.

Dla porządku:
1 miejsce zajęła rodzina Stawowy.
2 miejsce przypadło ex equo rodziom Ogłaza, Kwiecień i Piowczyk.
3 miejsce zajęła rodzina Bąk.

Organizatorzy, dla których celem jest wychowanie poprzez Kulturę, zapowiedzieli już kolejne Imprezy. Zapraszamy na www.wydarzenia.bujnowicz.pl

Zdjęcia z Imprezy dostępne na www.wydarzenia.bujnowicz.pl/walking w zakładce Reportaż.