Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Ciepłe kurtki z 5.10.15.

Szkoła Tańca i Baletu Fouetté i Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu

Założona przez dr hab. Beatę Książkiewicz, prof. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Rozpoczyna swą działalność 10 listopada 1997 r. Kształci dzieci i młodzież w takich przedmiotach jak: taniec klasyczny, modern, jazz, funky jazz, taniec charakterystyczny, akrobatyka.

Oferujemy:
Edukacja w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu:
– Program 9 letniej Szkoły Baletowej daje możliwość otrzymania Dyplomu Zawodowego Tancerza

Edukacja w Szkole Tańca i Baletu „Fouetté”:
-Balet dla dzieci od 3 roku życia
-Balet dla dzieci od 6 roku życia
-Breakdance dla chłopców od 6 roku życia
-Akrobatyka
-Taniec współczesny
-Jazz
-Step
-Balet Dla Dorosłych

Dodatkowo:
-Taneczne Ferie Zimowe
-Letnie Obozy Baletowe
-Kursy specjalistyczne
-Wymiany międzynarodowe
-Konkursy
-Festiwale
-Spektakle i Koncerty

Szczególną stroną działalności szkoły jest współpraca ze szkołami baletowymi za granicą, organizacja festiwalu International Young Dancers’ Festival. Szkoła posiada w swoim repertuarze wiele układów choreograficznych, w tym pełnospektaklowe balety „Kopciuszek” muz. S. Prokofiew, „Dziadek do orzechów” muz. P. Czajkowski, „Brzydkie kaczątko” muz. F. Schubert w choreografii Beaty Książkiewicz, „Poznańskie Opowieści” muz. Waldemar Rychły i przyjaciele, „Poznańskie Opowieści – Pyrlandia” i „One Planet” – kompozytorzy Henri Seroka, Jacek Sykulski, wykonanie muzyki: Poznański Chór Chłopięcy.

Posiadamy  dwie lokalizacje w Poznaniu:

Siedziba Szkoły (Naramowice)
ul. Mołdawska 22, 61-614 Poznań
tel. 61 825 66 32

Filia Szkoły (Rataje)
os. Tysiąclecia 30F, 61-255 Poznań
tel. +48 502 337 112
tel. +48 502 294 319

Mołdawska 22 61-614 Poznań;
os. Tysiąclecia 30F, 61-255 Poznań

office@fouette.pl

pon-pon
21.10-09.12.2019