Wybierz miasto

Pokochaj nowości 5.10.15. w dobrej cenie

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego (NFM) we Wrocławiu, otwarte w 2015 roku przy placu Wolności 1, jest jednym z największych obiektów koncertowych w Europie Środkowej. Znajdują się w nim cztery sale koncertowe – Sala Główna oraz trzy sale kameralne.

Nasi melomani mogą przeżyć w NFM niezapomniane chwile, odkryć nowe zainteresowania, rozwinąć talenty i ciekawie spędzić czas wolny. Tworzymy razem przestrzeń dla piękna!

Projekty edukacyjne NFM zrodziły się z miłości do sztuki, szczególnie muzyki, i przekonania, że właśnie ona jest kluczowym elementem potrzebnym do rozwoju każdego młodego człowieka. Pragniemy za sprawą zajęć oferowanych w ramach Centrum Edukacyjnego NFM a także koncertów skierowanych dla młodszej publiczności dać dzieciom dobry start w życie wypełnione pięknem. Wierzymy, że wychowując małego człowieka, kształtujemy społeczeństwo uczestniczące w kulturze, ludzi bogatych duchem i otwartych na innych. Miła atmosfera, bezpieczne otoczenie, świetni fachowcy, towarzystwo innych dzieci – to wszystko sprawia, że nasi odbiorcy wspaniale wyrażają siebie dzięki muzyce i twórczej zabawie.

Kasy i rezerwacje
Telefon: +48 71 715 97 00