Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

MovieGate – Podziemia placu Solnego we Wrocławiu

Bądź bliżej Hollywood! MovieGate dysponuje jedyną w Europie tak pokaźną kolekcją oryginalnych rekwizytów i kostiumów z największych dzieł wielkoformatowego kina światowego!

Harry Potter w Movie Gate we Wrocławiu - atrakcje dla dzieci - co robić z dzieckiem we Wrocławiu

Jesteś fanem Harry’ego Pottera, Gwiezdnych Wojen, czy James’a Bonda? Znane są Tobie takie tytuły, jak: Piraci z Karaibów, Bękarty Wojny czy Marvel? W MovieGate znajdziesz kilkadziesiąt oryginalnych przedmiotów prosto z Los Angeles! Zobaczysz ponadto efekty specjalne używane na wielu planach filmowych.Dzięki MovieGate magia kina przenika się z rzeczywistością, a wszystko to zlokalizowane jest w prawdziwym, bardzo dobrze zachowanym schronie z drugiej wojny światowej, o którego historii opowiadają nasi przewodnicy.

Odkryjesz 536m2 i ponad 50 pomieszczeń MovieGate, w podziemiach placu Solnego przy wrocławskim Rynku głównym!

Na koniec zwiedzania, koniecznie weź udział w Pokazie Szalonego Naukowca, który odbywa się codziennie co 2 godziny (11:00; 13:00;15:00; 17:00) zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych!

Movie Gate Warsztaty i zabawy dla dzieci Pokazy Szalonego naukowca

Laboratorium chemiczne Szalonego Naukowca pomoże Ci poznać tajniki eksperymentów – eksplozje dymu, piany,suchy deszcz, zamrażanie, azotowe chrupki i wiele więcej! Doświadczenia przeprowadzamy przy użyciu ciekłego azotu, który będąc jedną z najzimniejszych substancji wywoła niezapomniane wrażenia. Nauka przez zabawę i fantastyczna przygoda zarówno dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi, jak i osób indywidualnych. Od przedszkolaka do licealisty! Do zobaczenia w świecie MovieGate 6 metrów pod Rynkiem Wrocławia!

plac Solny 10a, 50-061 Wrocław

MovieGate – Podziemia placu Solnego we Wrocławiu