Wybierz miasto

Nowa kolekcja 5.10.15.

Katalog Miasta Dzieci • Urodziny i imprezy dla dzieci

Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów

Firma Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów powstała we wrześniu 2010 roku.
W ofercie Cotton Mill znajduje się szereg warsztatów dla dzieci. Ponadto zajmujemy się animacją dla dzieci podczas imprez oraz organizacją kinderbali w naszej siedzibie jak i poza nią. Zapewniamy zabawę pełną emocji i wrażeń. Najważniejszy jest uśmiech dzieci, dlatego staramy się dostosować swoją ofertę do ich potrzeb.

OFERUJEMY:

•stałe WARSZTATY TEMATYCZNE dla dzieci;

•ZAJĘCIA DLA DZIECKA WSPÓLNIE Z RODZICEM;

•WARSZTATY I IMPREZY WEEKENDOWE dla dzieci;

•ANIMATORÓW prowadzących zabawę w siedzibie Cotton Mill jak i na
zewnątrz (urodziny, przyjęcia okolicznościowe, imprezy);

•kompleksową ORGANIZACJĘ URODZIN DLA DZIECI;

•PÓŁKOLONIE LETNIE I ZIMOWE;

•profesjonalne SESJE ZDJĘCIOWE (studio, plener, reportaż).

Cotton Mill – ROZUMUJ! KREUJ! BAW SIĘ!

Łódź 90-350, Tymienieckiego 25c, lok. 193-194

Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów

07.12.2013
Mikołajki ze Szlachetną Paczką

Mikołajki ze Szlachetną Paczką

Cotton Mill włącza się w doroczną akcję „SZLACHETNA PACZKA”. 7 grudnia każdy będzie mógł stać się Świętym Mikołajem i pomóc tworzyć paczkę dla samotnej mamy i jej trzech córeczek. Najpotrzebniejsze są pampersy dla najmłodszej, a ubrania i buty zimowe dla starszych dziewczynek. Organizatorzy mają pełną listę sprzętów potrzebnych rodzinie. Na małych darczyńców czeka bezpłatna mikołajkowa zabawa!

śr
06.03.2013

Szycie jest piękne

Warsztaty „Szycie jest piękne” wprowadzają dzieci w magiczny świat tkaniny, kolorów oraz niekończących się możliwości kreowania nowych rzeczy z materiałów. Zajęcia rozwijają wyobraźnię dzieci, pobudzają zdolności do projektowania i kreowania pierwszych strojów.

czw-pt
27.12-28.12.2012
Półkolonie dla dzieci w Cotton Mill

Półkolonie dla dzieci w Cotton Mill

Cotton Mill zaprasza na dwudniowe półkolonie w przerwie między świętami a Nowym Rokiem 27 i 28 grudnia 2012 roku. Zapewniamy opiekę w godzinach 8:00-16:00 oraz liczne atrakcje.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

20.10.2012
Fabryka przytulanek

Fabryka przytulanek

Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów zaprasza do „FABRYKI PRZYTULANEK: na warsztaty krawieckie. Za pomocą igły i nitki każdy z uczestników uszyje z filcu WŁASNĄ PRZYTULANKĘ. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji również kordonki, wełnę, guziki oraz różnego rodzaju kolorowe tkaniny. Dla dzieci w wieku 7-12 lat.

śr-nd
03.10-14.10.2012
Cykl warsztatów z robotyki dla dzieci

Cykl warsztatów z robotyki dla dzieci

CYKL WARSZTATÓW ROBOTYCZNYCH DLA DZIECI – zajęcia budowy i programowania robotów z klocków LEGO MINDSTORMS NXT 2.0.
Warsztaty robotyczne to doskonały wybór dla fanów klocków LEGO
Mindstorms i komputerów, gdzie zabawa łączy się z nauką.

wt
02.10.2012
Warsztaty i zajęcia

Szycie jest piękne

Zapraszamy do minipracowni krawieckiej na cykl spotkań, podczas których dzieci poznają tajniki szycia i projektowania. Warsztaty „Szycie jest piękne” wprowadzają dzieci w magiczny świat tkaniny, kolorów oraz niekończących się możliwości kreowania nowych rzeczy z materiałów.

15.09.2012
Tekturowe cuda
Warsztaty i zajęcia

Tekturowe cuda

Zapraszamy na zajęcia manualne pod tytułem „Tekturowe cuda”, podczas których stworzymy z kartonów i naturalnych barwników prawdziwe cuda do zabawy. Dzieci zabiorą ze sobą tekturowych przyjaciół oraz domki i zamki, w których zamieszkać mogą ich nowi domownicy.

pt
31.08.2012

Wakacje z Cotton Mill

Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na wakacyjne
półkolonie letnie. Do wyboru cztery bloki tematyczne: półkolonie artystyczne, robotyczne, filmowe i ekologiczne. Już można się zapisywać!

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto