Wybierz miasto
Obraz

Centrum Edukacyjne dla Dzieci Hi.Hola!

Centrum Edukacyjne dla Dzieci Hi.Hola Poznań (Jeżyce oraz Naramowice) prowadzi kursy językowe dla dzieci autorskim programem nauczania. Na zajęciach z języka angielskiego i hiszpańskiego uczymy się poprzez scenki sytuacyjne, gry, zabawy, bardzo dużo się ruszamy i świetnie bawimy. Kreatywna nauka pozwala lepiej wykorzystać potencjał dziecka – tak aby mówiło bez blokad czy zniechęcenia oraz chciało i lubiło poznawać nowe języki. Małe grupy, aktywizacja – poprzez ruch i naturalność oraz mnóstwo dobrej zabawy pozwalają czerpać przyjemność z zajęć, co sprzyja szybszej nauce.

W czasie wakacji letnich i zimowych w Hi.Hola odbywają się półkolonie językowo – podróżnicze dla dzieci w wieku 3 – 12 lat, podczas  których przy okazji świetnej zabawy poznajemy kultury innych krajów i uczymy się języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Zapewniamy liczne warsztaty, m.in. podróżnicze, kulinarne, małego chemika, artystyczne, kulturowe, zajęcia językowe, sportowe, edukacyjne zajęcia terenowe i inne.

Centrum Edukacyjne dla Dzieci Hi.Hola prowadzi również regularne warsztaty dla dzieci: Montessori, sensoryczne, podróżnicze, artystyczne, ekologiczne.

Zapewniamy dzieciom wartościowo spędzony czas w atmosferze dobrej zabawy sprzyjającej rozwojowi.

adres e-mail: hihola.poznan@gmail.com oraz biuro@hihola.pl
Instagram @_hihola.poznan

Poznań - Jeżyce: ul. Dąbrowskiego 77a
Poznań - Naramowice: ul. Sarmacka 105