Wybierz miasto

Ciepłe kurtki z 5.10.15.

Arena Gigantów – Park Rozrywki Stadion Wrocław

gigantyczne dmuchańce

Największe dmuchańce w formie parku z wewnętrzną areną dla rodziców, w którym do odkrycia wiele atrakcji: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

strefa wipe out

Gigantyczne tory przeszkód, strome zjeżdżalnie, przeszkody, eliminator zmiatacz rodeo, skoczne kule, tor wyścigowy, bieg w alkogoglach i wiele innych atrakcji do pokonania.

Uwaga – atrakcje tylko dla starszych dzieci powyżej 7 roku życia i dorosłych. Atrakcje dostępne również w Nocnej Arenie Gigantów.

miasteczko rodzinne

To cały kompleks rodzinny, w którym dzieje się mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Niezależnie od wieku, wszyscy się bawią.Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci.

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach – za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

atrakcje dla młodszych:

strefa animacyjna

Animacje zabaw, pokazy i show! Zapraszamy do wielkiego pochodu – taniec, wesoła muzyka i kolorowe rekwizyty dla każdego. Mini Disco, zabawy taneczne, grające Bum Bum Rurki, pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji. Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia. Sprawdźcie co dzisiaj w Arenie Gigantów przygotowaliśmy dla was!

Animacje codziennie od 11:00 do 19:00.

strefa malucha

Dmuchaniec dla najmłodszych gości Areny – ruchomy połykacz z ukrytą wewnątrz małą zjeżdżalnią, basen z kolorowymi piłeczkami, zamek do skakania i plac zabaw – wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica.

Ale to nie wszystko!  Wiemy jak ważny jest czas spędzony z maluszkiem dlatego stworzyliśmy strefę pełną atrakcji, niespotykanych zabawek, klocków, piankowych figurek, jeździków i kolorowych stolików.

strefa Giga gier

Strefa gier ale w gigantycznym wydaniu – zagrajcie w ogromnego Chińczyka, warcaby, klasy i grę planszową. Spróbujcie rozwiązać Sudoku, ułóżcie kwadrat w logicznej łamigłówce, zagrajcie w wielkie kółko i krzyżyk i sprawdźcie swoją pamięć w grze Memory. Ale to nie wszystko – gwiazdą wśród gier jest gigantyczny Twister – nawet dla 50 osób jednocześnie – spróbujecie się nie zaplątać?

strefa sprawnościowa

Zapraszamy to tej strefy pełnej niespodzianek – tutaj czekają na was niecodzienne zadania wymagające sprawności, szybkości, równowagi i logicznego myślenia.

Spróbujcie złowić najwięcej ryb w zawodach wędkarskich, ułóżcie najdłuższy most z mega klocków cegieł, ułóżcie wieżę w zakręconych okularach w których widać podwójnie, rzucajcie celnie do celu, pokonajcie byka, sprawdźcie się w wyścigu węży…i w wielu innych konkurencjach – tutaj zdobędziecie pieczątki do waszej mapki – nagroda coraz bliżej!

atrakcje specjalne

Codziennie inne atrakcje specjalne!

Malowanie twarzy, balonowe zoo, kreatywne warsztaty, dojenie krowy, wielkie bańki mydlane, wizyta Kubusia Puchatka i wiele innych.

Zobacz na naszym Facebook-u jakie atrakcje specjalne będą dzisiaj w Arenie Gigantów i to całkowicie za darmo!

atrakcje specjalne

Codziennie inne atrakcje specjalne!

atrakcje dla starszych:

tor przeszkód wipe out

Największa Atrakcja Areny Gigantów – aż 100 metrów toru z przeszkodami, aż 8 stromych zjeżdżalni  i możliwość wyścigu parami lub drużynami na czas.

To tutaj dziecko ma szanse pokonać swojego rodzica! Do startu gotowi! Start!

skoczne kule wipe out

Gigantyczne kule trudne do pokonania – Pokonaj odległość 21 metrów w skokach po 4 ogromnych kulach. Sprawdź najlepszą technikę wyskoku, pokonaj tego Giganta!

zmiatacz rodeo

Kolejny gigant w Arenie – Zmiatacz Rodeo – sprawdź czy zostaniesz wyeliminowany! Miotła kręci się szybko i zmienia kierunki. Startuje 6 śmiałków – komu uda się najdłużej walczyć z ogromną miotłą?

mega piłkarzyki

Piłkarzyki stołowe ale w gigantycznym wydaniu – wciel się w rolę piłkarzyka stołowego i rozegraj prawdziwy mecz na tym gigantycznym boisku!

tor wyścigowy

Takich wyścigów jeszcze nie było!

Załóż alkogogle 2-promilowe i zmierz się w wyścigu na specjalnym 60-metrowym torze. Gotowy do startu?

Ale to nie wszystko – wygraj wyścig w spodniach 3-osobowych – lewa – prawa – lewa – prawa – aby dotrzeć w ogóle do mety trzeba się idealnie zgrać z drużyną.

Spróbujcie swoich umiejętności w integracji ze swoją drużyną nawyścigów ślimaków – przetoczcie się szybko do mety w specjalnej taśmie.

I WIELE INNYCH ATRAKCJI

KONTAKT:

Grupy zorganizowane, półkolonie, wycieczki

tel. +48 570 350 555

rezerwacja@arenagigantow.pl

Organizacja imprez, wynajem atrakcji, imprezy firmowe

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl

Urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

tel. +48 570 650 555

urodziny@arenagigantow.pl