Katalog Miasta Dzieci • Nauka języków dla dzieci

Angloville – pierwsza anglojęzyczna wioska w Polsce

Angloville to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie, którego celem jest przełamanie bariery językowej i poprawienie płynności w mówieniu po angielsku.

Z pomocą native speakerów z całego świata, w sercu PAngloville wioskaolski, powstaje angielska wioska, w której język polski odchodzi w zapomnienie, a obowiązkowym narzędziem komunikacji staje się angielski. W trakcie kursu uczestnicy rozwijają swe zdolności lingwistyczne poprzez konwersacje w formule jeden na jeden lub dwa na jeden oraz doskonalenie umiejętności praktycznych, takich jak: dyskusje, debaty, prezentacje, negocjacje, rozmowy telefoniczne i small-talk praktykowany przy posiłkach.

Programy dla młodzieży dodatkowo rozbudowane są o szereg aktywności sportowych i zajęcia integracyjne. Prowadzimy także programy Angloville Kids, w których biorą udział dzieci w wieku od 7 do 11 lat oraz Angloville Family, gdzie język angielski szlifuje cała rodzina!

Szczegółowe informacje: www.angloville.pl

Angloville wioska