Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Markowe zabawki dla dzieci

Alfa Centrum – najbardziej alfapozytywne centrum handlowe w Gdańsku – zapraszamy na zakupy i do kina!

Centrum Alfa to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom spędzających czas w gronie rodzinnym i ceniącym swój czas i pieniądze. Możliwość szybkiego zrobienia zakupów i wykorzystania wygospodarowanej w ten sposób wolnej chwili na spotkanie w kafejce z przyjaciółmi, rodziną czy wyjście do kina to wartości wyróżniające Alfa Centrum spośród innych trójmiejskich centrów handlowych. Butikowa atmosfera sprawia, że zakupy w Alfie to czysta przyjemność. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking i szereg udogodnień takich jak: pokój Rodzica, bezpłatne skrytki do przechowania bagażu czy sezonowa stacja napraw rowerów. Cenimy sobie zwłaszcza naszych najmłodszych odwiedzających – to głównie z myślą o nich organizujemy atrakcyjne, dopasowane do ich zainteresowań weekendowe eventy.

Lokalizacja w pobliżu węzłów komunikacyjnych zachęcają do odwiedzenia naszego centrum także środkami komunikacji miejskiej.

W Alfa Centrum znajduje się ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, a także nowoczesne kino Helios i ścianka wspinaczkowa.

Serdecznie zapraszamy!

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk 80-391