Propozycje butów dziecięcych na jesień

Propozycje butów dziecięcych na jesień

Buty dziecięce na sezon jesienny? Jakie buty kupić dziecku, gdy kończy się lato? Szanujmy zdanie naszych dzieci i ich wybory, przedyskutujmy z nimi w sklepie zakup butów – dzieci będą dobrze czuć się w swoim obuwiu tylko wtedy, gdy otrzymają takie, które zaakceptują. Jakie buty dzieci noszą tej jesieni?

Buty dziecięce na jesień

Czas płynie, dzieci szybko rosną, buty w których chodziły jeszcze zeszłej jesieni, w tym roku prawdopodobnie będą już na nie za ciasne. Występuje zatem potrzeba zakupu nowych, dobrych butów dla dziecka na nadchodzący sezon. Takie obuwie powinno być solidne (odporne na uszkodzenia), wygodne (nie krępujące ruchów) oraz – co najważniejsze – chętnie zakładane przez dziecko. Nie narzucajmy naszym pociechom, gdy już znajdziemy się w sklepie, naszych pomysłów na siłę, skonsultujmy zakup nowego obuwia z dzieckiem – dziecko powinno wyrazić zgodę na kupowane dla niego buty. Tylko takie podejście sprawi, że będzie je chętnie zakładać i czuć się w nich dobrze. Jakie buty dziecięce tej jesieni są na topie?

Jakie rodzaje butów dziecięcych cieszą się największą popularnością?

Możliwości jest bez liku. Najlepiej zaopatrzyć się co najmniej w dwie lub trzy pary butów na jesień. Możemy wybierać. Zwrócimy uwagę na kilka tylko typów obuwia dziecięcego, które jest najchętniej kupowane.

Dobrym pomysłem mogą okazać się trochę wyższe trzewiki – jest to propozycja szczególnie dla dzieci nieco starszych, które są już wyczulone na punkcie mody i dbają o modny wygląd. Trzewiki jako buty dziecięce tym różnią się od modeli dla dorosłych, że są znacznie śmielej zaprojektowane, występują w odważnych kolorach, niekiedy posiadają dodatkowe emblematy i inne zdobienia, które tak przypadają do gustu młodzieży. Trzewiki dla dziecka mogą być też wykonane z materiałów syntetycznych i posiadać zapięcia na rzepy. Rodzaje tego obuwia osiągają wysoką amplitudę stylistyczną – od butów utrzymanych w stylu czysto sportowym, do przypominających bardziej klasyczne rozwiązania eleganckich butów. Najbardziej “wymyślne” obuwie dziecięce jest proponowane dziewczynkom, które odważnie mogą zakładać obuwie np. w kolorze różowym ze zdobieniami w kształcie serduszek, itp.

Buty jesienne dla dziewczynek firmy CCC

Niezmiennym powodzeniem cieszą się także niższe półbuty. Zwykle cechą wyróżniającą półbutów dziecięcych jest gruba, biała podeszwa. Zapięcia mogą być zarówno wiązane jak i na rzepy, lub typy łączone. To chyba najwygodniejszy rodzaj butów dla dzieci. (Dobrze jest pamiętać, aby kupić dziecku buty pół rozmiaru większe, ponieważ wtedy będzie je mogło nosić dłużej, choć jego stopa urośnie). Modne są wzory gwiaździste lub w pasy, często stosuje się także w obuwiu dziecięcym łączenie wielu różnobarwnych warstw i wykończenia z charakterystycznymi akcentami.

Dzieci wyjątkowo chętnie będą zakładały także znacznie prostsze obuwie w stylu trampek. Obecnie trampki na gumowej podeszwie, wykonane z materiału, stanowią wśród młodych ludzi podstawowy rodzaj obuwia, który wyraża przynależność pokoleniową. Z łatwością odróżnimy buty dziecięce przeznaczone dla dziewczynek i dla chłopców, nietrudno będzie się także zorientować do jakiej grupy wiekowej jest kierowana oferta.

Buty dla dziecka w CCC

Z pomocą w wyborze butów dziecięcych przychodzi bogaty asortyment sklepów internetowych i stacjonarnych CCC, w których odnajdujemy jedną z najlepszych propozycji na rynku, w której każde dziecko za zgodą rodzica natrafi na najlepsze dla siebie buty na jesień.

 

 

Artykuł powstał we współpracy z CCC
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:jesieńpolecamyporady