Poznaj wózki Bebetto – prezentujemy markę

Na polskim rynku jest kilka producentów, których wózki cieszą się pozytywnymi opiniami wśród młodych rodziców. Jedną z tych marek jest Bebetto i dzisiaj przyjrzymy się nieco bliżej temu, co ma nam do zaoferowania.

Wybór wózka nie należy do najprostszych. Musimy przemyśleć wiele kwestii, zanim postawimy na model, który będzie wygodny dla nas i dla naszego dziecka. Najlepiej od razu koncentrować się na producentach znanych z wysokiej jakości i trwałości. Przeglądając wózki natkniemy się na modele marki Bebetto. Oferta tego producenta jest na tyle zróżnicowana, że znajdziemy coś dla siebie.

Bebetto – czym wyróżnia się marka?

Produkty Bebetto powstają na podstawie dwudziestoletniego doświadczenia, wiedzy ekspertów, obserwacji potrzeb rodziców i najnowszych trendów. Wózki tej marki łączą w sobie elegancki wygląd, funkcjonalność i coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Firma podkreśla, że podczas projektowania wózków liczy się satysfakcja i komfort rodziców, a także wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Z szerokiego asortymentu bez problemu można wybrać coś zarówno dla młodszego, jak i starszego dziecka.

Rozwiązania, które pokochasz

Na stelaż wózka można zamontować różne rodzaje wózków Bebetto dzięki specjalnym adapterom. Ponadto spacerówki mają regulowane oparcia, aż do pozycji leżącej. Każdy model wózka posiada system Easy-To-Fold pozwalający na szybkie złożenie. W tapicerce budki znajduje się filtr UV50+, który będzie chronił dziecko przed promieniowaniem słonecznym. Ponadto gondole są wentylowane.

W zależności od modelu koła są pompowane lub niepompowane Flexy Wheels. Oprócz tego posiadają system amortyzacji SAS i system DMS, przez co nawet kiedy będziemy prowadzić wózek po nierównej i kamienistej powierzchni, dziecko tego nie odczuje.

Na większe bezpieczeństwo wpływa obecność hamulca Stop&Go. To wygodne rozwiązanie ułatwiające blokowanie oraz zwalnianie blokady. Wystarczy jedynie nacisnąć znajdujący się przy wózku pedał. Wiedząc już, czego możemy spodziewać się po propozycjach Bebetto, przyjrzyjmy się trochę bliżej, jakie wózki przygotował ten producent.

Wózki Bebetto – co mamy do wyboru?

W pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na wózki wielofunkcyjne 3w1. W takim zestawie mamy stelaż i trzy wymienne formy wózka – gondolę, wózek spacerowy i fotelik samochodowy. Takie rozwiązanie jest praktyczne i funkcjonalne zarazem. Rodzice kupują tylko jeden wózek i kiedy maluch urośnie, wymieniają tylko wózek głęboki na spacerowy. Jest to wariant, który od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Marka Bebetto przygotowała wiele modeli z tego zakresu w modnych kolorach.

Jednak w przypadku, kiedy już mamy gondolę albo fotelik samochodowy, nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić sam wózek spacerowy. Jest on dostępny także jako produkt oddzielny. W sprzedaży są też wózki dla bliźniąt, które także są dostępne w wersji 2w1 lub 3w1. Wózki te są zwrotne i stosunkowo lekkie, co jest priorytetem w przypadku wózków dla bliźniaków. Dzieci siedzą jedno nad drugim, więc wózki te są wąskie i wszędzie się zmieszczą.

 

Materiał promocyjny

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie