Kiedy warto zdecydować się na personalizowaną odzież?

Kiedy warto zdecydować się na personalizowaną odzież?

Odzież poza aspektami praktycznymi powinna też wyglądać. Dbamy o to, wybierając koszulki, kurtki, czapki, buty czy spodnie. Przebieramy pomiędzy rozmaitymi propozycjami projektantów. Z drugiej strony jesteśmy skazani na ich pomysły. A przecież każdy z nas ma nieco inną wrażliwość i sposób wyrażania siebie. Każdy ma myśli, że ten konkretny ciuch „wyglądałby lepiej, gdyby…”. Rozwiązaniem jest personalizowana odzież. Wykonana profesjonalnie, z szacunkiem dla naszych potrzeb. O co dokładnie chodzi?

Czym jest personalizowana odzież?

Garderoba to też styl. Wyraża się w kroju, kolorystyce, charakterze. Nic nie stoi na przeszkodzie by była jeszcze bardziej unikalna i indywidualna. Personalizowana odzież to nic innego jak ubrania, które przygotowane zostały pod Twoje konkretne potrzeby estetyczne. Wybierasz nie tylko konkretny ciuch, jego krój i rodzaj materiału, ale także to, w jaki sposób wygląda i co ma na sobie wydrukowane.

Czapki, kurtki, skarpetki, koszulki personalizowane – jak to wygląda?

Personalizować możesz wiele rodzajów odzieży. Własny nadruk na koszulce, bluzie, kurtce czy spodniach to krzyk mody ostatnich lat. A czy wiedziałeś, że można tak też na:

 • skarpetkach,
 • podkoszulkach,
 • rękawiczkach,
 • czapkach
 • a nawet krawatach, „nerkach” i bieliźnie?

Na nich wydrukować możesz dowolny obrazek, zdjęcie, wzór, napis czy mem.

Dla kogo personalizowana odzież?

Personalizowana odzież przyda się na wiele okazji i zastosowań. Wymieńmy choćby:

 • koszulki personalizowane wyrażające osobowość, poczucie humoru lub przynależność,
 • imprezy okolicznościowe, stroje firmowe albo wycieczkowe,
 • prezent dla bliskiej osoby,
 • możliwość wykrzyczenia swojego sprzeciwu albo pokojowa manifestacja własnych przekonań lub wierzeń,
 • możliwość stworzenia ubrania jedynego w swoim rodzaju, unikalnego,
 • zabawa w kreatora mody.

I wiele, wiele innych możliwości, jakie przy tworzeniu personalizowanej odzieży daje Ci sklep MegaKoszulki i ich kreator.

Jak wykonać własny nadruk?

Personalizacja odzieży polega na wykonaniu nadruku na ubrania. Robi się to różnymi metodami technologicznymi, w zależności od rodzaju materiału i potrzeb klienta. W MegaKoszulki dajemy Ci do dyspozycji rozbudowany kreator nadruków, który przystosowany jest do każdego z oferowanych rodzajów odzieży. Możesz łatwo wgrać własny obrazek, zdjęcie, zaprojektować obramowanie i napis lub wybrać coś z naszej bazy ozdób i memów. Bluzy personalizowane pod kątem fana sportu, wiekowej solenizantki albo szalonego kolegi? Wszystko jest możliwe.

Szeroka oferta sklepu MegaKoszulki

W MegaKoszulki personalizować można nie tylko odzież. To także ogromny wybór gadżetów codziennego użytku, poduszek, etui, case do telefonu, okularów, kubków, piórników, plecaków, czapek i maseczek ochronnych, które możesz dostosować do swoich preferencji. Wybór jest ogromny, a możliwości personalizacji i wykonania własnego nadruku zawsze tak samo szerokie. U nas zasada jest prosta – Ty projektujesz, my wykonujemy.

Materiał promocyjny

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie