Drewniany domek ogrodowy dla dziecka – czym się kierować przy wyborze?

Drewniany domek ogrodowy dla dziecka – czym się kierować przy wyborze?

Własny domek ogrodowy to marzenie niejednego dziecka. Stając przed wyborem domku do zabawy dla dzieci, rodzice zadają sobie pytanie – który projekt będzie odpowiedni i zapewni maluchowi nie tylko świetną zabawę, ale również bezpieczeństwo? W tym artykule wyjaśniamy, czym należy się kierować, wybierając idealny domek ogrodowy dla swojej pociechy.

Domek ogrodowy? Sprawdzony sposób na zabawę dla każdego dziecka!

Domek ogrodowy stwarza wiele możliwości aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby zabawa w ogrodzie zamieniła się w fantastyczną przygodę! Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, powinniśmy sprawdzić, z jakich tworzyw został on wykonany i czy posiada certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo.

Aby domek ogrodowy mógł pełnić swoją funkcję nawet przez wiele lat, musi być wykonany z materiałów odznaczających się wysoką trwałością, a także odpornością na czynniki zewnętrzne – opady deszczu, promieniowanie słoneczne, niskie temperatury. Surowcem który często wykorzystuje się do budowy domków ogrodowych jest naturalne drewno. Materiał ten cechuje się dużą wytrzymałością, a przy odpowiedniej impregnacji doskonale znosi nawet trudne warunki atmosferyczne. Kolejną zaletą drewna jest jego wyjątkowo szlachetny charakter. Żaden surowiec nie prezentuje się tak efektownie i wyjątkowo, jak naturalne drewno! Warto również wspomnieć, że drewno zapewnia wiele możliwości wykończenia – można pomalować je na dowolny kolor, a także nadać mu połysku za pomocą specjalnego lakieru.

Drewniane domki ogrodowe występują w bardzo wielu wariantach. W sprzedaży dostępne są proste modele domków, jak również rozbudowane domki ze zjeżdżalnią, z huśtawką, z piaskownicą, a nawet z antresolą. Przed zakupem warto zastanowić się, który model najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby naszej pociechy.

Nowoczesne domki drewniane w różnych wersjach

Starając się sprostać wymaganiom dzieci, jak również ich rodziców, producenci projektują domki ogrodowe do zabawy dla dzieci które łączą w sobie atrakcyjny wygląd, wiele możliwości zabawy oraz bezpieczeństwo. Jednym z takich producentów jest firma 4iQ Group, która już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją drewnianych domków do ogrodu i z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Produkty tej firmy cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na ciekawe konstrukcje, wyjątkową dbałość o szczegóły oraz najwyższej jakości materiały, ale także z uwagi na wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Drewniane domki do zabawy firmy 4iQ Group są zgodne z normą EN 71, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie konstrukcji. Ponadto posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką poddanego impregnacji, która zapewnia surowcowi dłuższą żywotność oraz ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Drewniane domki dla dzieci 4iQ Group to gwarancja udanej, a przy tym bezpiecznej zabawy w ogrodzie!

 

 

Materiał promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:polecamyzabawazabawki