Bon podarunkowy na komunię lub bierzmowanie. Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Bon podarunkowy na komunię lub bierzmowanie. Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Bon podarunkowy to obecnie bardzo popularna forma prezentu. Za jego pomocą możesz spełnić marzenie dziecka lub rozbudzić w nim nową pasję. Katalog prezentów jest naprawdę szeroki. Znajdziesz w nim zarówno upominki dla miłośników sportu, jak i pasjonatów kuchni. Z łatwością dopasujesz coś do upodobań i wieku dziecka. Sprawdź, jakie atrakcje dominują w kategorii bonów podarunkowych na komunię i bierzmowanie.

Na czterech kółkach

Gokarty, BMW, a może monster truck? Kto powiedział, że emocjonujące przejażdżki zarezerwowane są tylko dla dorosłych? W Internecie znajdziesz szeroką ofertę bonów podarunkowych z tej kategorii również dla dzieci. Ceny i warianty usługi zależą przede wszystkim od lokalizacji oraz firmy, która organizuje atrakcję. Jeśli Twoje dziecko interesuje się motoryzacją, a jego największym idolem jest Robert Kubica, wykup rajd sportowym samochodem. Przejażdżka odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora na specjalnym torze. Dużą popularnością cieszą się również bony podarunkowe na jazdę monster truckiem. W tym przypadku dziecko występuje w roli pasażera, ale trasa pełna wzniesień, piasku i błota i tak dostarcza sporo adrenaliny. W kategorii motoryzacja dostępne są również vouchery na jazdę motocrossem wraz ze szkoleniem dostosowanym do wieku uczestników.

Wodne szaleństwa

Atrakcje wodne to nie tylko sposób na urozmaicenie wakacji, ale również świetny pomysł na prezent dla dziecka. Do wyboru masz między innymi: windsurfing, kitesurfing, wakeboarding i nurkowanie. Windsurfing, czyli sztuka operowania deską za pomocą żagla, to świetna rozrywka nawet na najmłodszych dzieci. Z kolei z lekcji kitesurfingu najczęściej korzysta młodzież od 13. roku życia. Dużą popularnością cieszą się także kajaki oraz deski SUP (stand up paddle – deska z wiosłem). Te aktywności nie wymagają od dziecka wyjątkowej sprawności fizycznej, a przynoszą mu sporo frajdy z czasu spędzonego na wodzie.

Wysokie loty

Kolejna kategoria prezentów na komunię i bierzmowanie obejmuje bony podarunkowe na podniebne szaleństwa. Twoja pociecha marzy o tym, aby zostać pilotem? Wykup dla niej lot widokowy samolotem lub szybowcem. Świetnym pomysłem na prezent dla miłośników przestworzy jest także wizyta w symulatorze Boeinga lub pakiet lotów w tunelu aerodynamicznym. Na świat z góry można popatrzeć także podczas lotu balonem. Wariant ekstremalny to skok ze spadochronem. Niektóre szkoły spadochroniarskie organizują loty w tandemie dla dzieci. Taki skok wymaga zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Poza tym uczestnik musi spełniać wymagania dotyczące wzrostu (minimum 125 centymetrów) i wagi (poniżej 100 kilogramów).

Strzelnica lub paintball

Wizyta na profesjonalnej strzelnicy lub voucher na paintball z przyjaciółmi – to kolejne popularne upominki dla dzieci. Strzelnice oferują różne pakiety. Podczas szkolenia z doświadczonym instruktorem uczestnik poznaje wszystkie zasady bezpieczeństwa i tajniki tego sportu. Z atrakcji mogą korzystać dzieci od 12. roku życia. Paintball występuje obecnie w dwóch wariantach: klasycznym i laserowym. Tradycyjna rozgrywka odbywa się na świeżym powietrzu, a współzawodnicy strzelają do siebie kulkami z farbą. Paintball laserowy, zdecydowanie częściej wybierany przez dzieci, toczy się na specjalnej arenie. Uczestnicy mają pistolety z wiązkami światła i za ich pomocą eliminują przeciwników. Świetna zabawa gwarantowana!

Kursy, szkolenia, warsztaty

Twoje dziecko lubi się uczyć i rozwijać swoje pasje? W Internecie znajdziesz bony podarunkowe na warsztaty i kursy praktycznie z każdej kategorii. Dla miłośników muzyki są lekcje gry na gitarze i perkusji. Dla fanów tańca – zajęcia zumby lub tańca towarzyskiego. Nie brakuje również warsztatów florystycznych, fotograficznych oraz kulinarnych. Podczas takich zajęć Twoja pociecha nauczy się, jak robić desery z prawdziwej czekolady i na ile sposobów można podać sushi. Spełnij marzenie i rozwiń talent dziecka – wykup dla niego bon podarunkowy na niezapomnianą atrakcję!

 

Materiał promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:komuniaurodziny