6 produktów które doceni każdy odpowiedzialny rodzic

6 produktów które doceni każdy odpowiedzialny rodzic

Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem to pewnie wiesz, jak spora potrafi być wyprawka niemowlaka. W gąszczu wszystkich tych mniej i bardziej potrzebnych przedmiotów z pewnością można znaleźć takie, bez których po prostu trudno się obejść. A co powinno się znaleźć na liście zakupowej każdego, odpowiedzialnego rodzica?

Wyprawka niemowlaka to nie tylko wiele produktów o wszechstronnym zastosowaniu, ale przede wszystkim lista gadżetów mniej i bardziej ważnych, które służą nie tylko samemu dziecku, lecz także ułatwiają życie samym rodzicom.

W takiej wyprawce znajdziemy całą listę ubranek, akcesoriów, zabawek i gadżetów, które stają się coraz bardziej popularne i doceniane. A na co szczególnie warto zwrócić uwagę, chcąc być w pełni odpowiedzialnym opiekunem dziecka? Sprawdźmy!

Wyprawka dla dziecka – ubranka

To prawda, że dziecko teoretycznie nie potrzebuje do szczęścia zbyt wiele. Ubranka są jednak tymi produktami, bez których trudno byłoby się obejść i jemu, i rodzicom. W wyprawce małego dziecka nie powinno nigdy zabraknąć kilku egzemplarzy body, czapeczek, skarpetek, spodenek i pajaców, w których dziecku znacznie wygodniej się śpi. Kilka kompletów na początek wystarczy. Nie ma sensu zbierać zbyt wielu zestawów odzieży, ponieważ w tym pierwszym etapie życia, dziecko bardzo szybko rośnie i przybiera na wadze. Każda rozmiarówka wystarcza na maksymalnie kilka miesięcy.

Czy pierwsze miesiące życia dziecka to dobry czas na zakup obuwia? Spokojnie, na tego rodzaju zakupy przyjdzie jeszcze czas. Nie ma pośpiechu, by sięgać po tego rodzaju wyposażenie. Dopiero, gdy dziecko zacznie stawiać pierwsze kroki, warto udać się na przemyślane zakupy.

Zakupy zabawkowe – na co postawić?

Dzieci potrzebują zabawek do rozwoju i stymulacji zmysłów, ale nie oznacza to wcale tego, że trzeba kompletować całego kosza gadżetów. Małemu dziecku wystarczy ciekawa grzechotka, piłki sensoryczne, a później pierwszy bębenek, czy przytulanka. Na rozwój dziecka dużo większy wpływ ma Twój głos i spokojne rozmowy, aniżeli grające przedmioty. Jeśli już sięgasz po jakąś z zabawek zawsze sprawdź, czy aby na pewno jest dostosowana do wieku Twojego dziecka, jeśli nie to szybko zrezygnuj z takiego zakupu. Sięgnij po bezpieczne zabawki: https://bamboli.pl

Gadżety i akcesoria – co może się przydać?

Dzieci bardzo szybko poznają świat, który wydaje im się niezwykły i przyciągający. To pewnie dlatego każdy rodzic pragnie otaczać swoje dziecko wyłącznie bezpiecznymi i sprawdzonymi przedmiotami. Podczas zakupów sięgaj po produkty atestowane. A co warto kupić?

Na pewno należy rozejrzeć się za bezpiecznym bidonem do wody (sprawdź ofertę tutaj: https://bamboli.pl/192-bidony-dla-dzieci), butelką i smoczkiem. Przyda się także własny talerzyk do jedzenia, czy sztućce. Do tego warto dołożyć również produkty do pielęgnacji ciała.

Aby czas dziecka wypełnić w taki sposób, by i rodzic mógł choć na chwilę się zrelaksować warto również kupić praktyczny bujaczek leżaczek, który utrzyma dziecko choć na chwilę, bez konieczności noszenia malucha. Bujaczki można stosować już kilka miesięcy po narodzinach, a ich konstrukcja umożliwia przyjęcie przez dziecko wygodnej pozycji. Z takim bujaczkiem możemy być pewni, że dziecku będzie wygodnie, a przy okazji się zrelaksuje. Szukasz leżaczka? Zapoznaj się z tą kolekcją: https://bamboli.pl/58-bujaki-i-lezaczki

 

Materiał promocyjny

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie