Magdalena Gumieniuk-Wawrzyniak

Ferie, Zima w mieście

Ferie zimowe w hiszpańskim stylu z ESPAÑOLA Academia de Futbol

Ferie zimowe w hiszpańskim stylu z ESPAÑOLA Academia de Futbol

Fundacja Espanola organizuje kolejny obóz wyjazdowy i półkolonie. Zaplanowałeś już ferie zimowe dla swojego małego piłkarza? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Espanoli. Organizują nie tylko obozy wyjazdowe ale także półkolonie stacjonarne. Wszystko pod okiem specjalistów, wykwalifikowanych trenerów i z nauką języka hiszpańskiego ESPAÑOLA ACADEMIA DE FUTBOL  Akademia piłkarska dla dzieci od 5-15 roku życia […]

Plenerowe

Bieg na orientacje - atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Mini Nocna Masakra – nocny rajd na orientację

Impreza ma charakter otwarty i jest organizowana od 12 lat, szczególnie z myślą o rodzinach z dziećmi w wieku 10+. Celem imprezy jest łagodne wprowadzenie do rajdów na orientację, a także umożliwienie osobom już lubiącym takie rajdy, wspólnego startu razem ze znajomymi i rodzinami.

Warsztaty i zajęcia

poszukujemy Św Mikołaja w Muzeum Narodowym 0- warsztaty, atrakcje dla dzieci mikołajki Wrocław 2018

Poszukujemy Świętego Mikołaja w Muzeum Narodowym

Uczestnicy zajęć wyruszą do muzealnych galerii w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, rozwiązując po drodze liczne zadania, dzięki którym będą go mogli bliżej poznać. Wszystko wskazuje też na to, że oprócz odnalezienia dzieł sztuki z przedstawieniem świętego – spotkają się z nim także twarzą w twarz!

Filmy

Kino proza poranki Wrocław 2018

Kino w Prozie. Poranki rodzinne

Sobotnie przedpołudnia w Prozie zarezerwowane są na seanse filmów familijnych. W programie m.in. klasyczne animacje, ale też filmy fabularne dla młodych widzów. Pokazy będą dobierane tak, by zainteresować najmłodszych kinomanów, dzieci w wieku szkolnym oraz ich rodziców.

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty rodzinne wokół odkryć skarbu Średzkiego

Korona dla króla i królowej – w warsztacie średniowiecznego malarza

Dzień wokół wystawy „Skarb Średzki”. Zabawa plastyczna dla dzieci w wieku 6–12 lat. Prowadzenie: Izabela Trembałowicz-Chęć. Podczas spotkania dzieci poznają okoliczności odnalezienia średniowiecznego skarbu w Środzie Śląskiej oraz obejrzą zaprezentowane na wystawie klejnoty i monety wchodzące w jego skład. Następnie samodzielnie wykonają korony dla króla i królowej. Wstęp z biletem za 3 zł. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: tel. (71) 372 […]

Warsztaty i zajęcia

Zwierzęta animacja

Niedzielne Poranki we WRO

Trzy, dwa, jeden – start! Powakacyjne spotkania z animacją – tą na ekranie i tą w ramach zajęć – czas zacząć! W najbliższą niedzielę znów czekamy na Was ze świetnym programem, warsztatami i niespodzianką – zaskakującą instalacją interaktywną.

Mikołajki

Mikołajki Kraków 2018 atarkcje dla dzieci i rodziców

Wioska Świętego Mikołaja w Krakowie – zabawa, że hoo hoo!

Czy zastanawialiście się kiedyś jak pracuje Św. Mikołaj ? Czy wiecie kto przygotowuje i pakuje wszystkie słodkości które znajdujecie pod choinka? Mamy na to świetny sposób!!! Zapraszamy wszystkie dzieci do zaczarowanej oraz pełnej magii wioski naszego Świętego. Każdy z naszych gości będzie mógł poczuć się jak prawdziwy pomocnik Św. Mikołaja i samodzielnie wykonać bombkę choinkową, ozdobić pachnące świętami pierniczki oraz własnoręcznie wykonać czekoladowego cukierka. I to wszystko można zabrać do domu!

Warsztaty i zajęcia

elemnty krajobrazu Muzeum Nowoczesne wrocław 2018 - atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Niedzielne warsztaty rodzinne w MWW

Warsztat trwa półtorej godziny i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażliwości i wyobraźni. Kalendarz Niedzielnych Warsztatów Rodzinnych 2018 >>>   Warsztaty są bezpłatne – zgłoszenia prosimy […]