Monika Konieczny

Gdy nie siedzi przed komputerem – spędza czas w Operze czekając, aż córka skończy zajęcia baletu. Potem pędzi odebrać syna z zajęć gry na trąbce. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka książek (zwłaszcza dziecięcych) oraz podróży małych i dużych.

monikak@miastodzieci.pl

Kultura

Żuławy w Elblągu

Zasmakuj w Żuławach

„Cudze chwalicie swego nie znacie” – aby, zapobiec sprawdzeniu się tego popularnego przysłowia już w niedzielę, 8 maja od 11.00 do 16.00 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Muzeum Stutthof w Sztutowie zapraszają na spotkanie „Żuławy w Elblągu”, podczas którego będzie można zapoznać się z oferowanym przez tą krainę bogactwem przyrody, krajobrazu, kultury, kuchni i nie tylko …

Kultura

komedianty

Teatr Praska 52 – Repertuar majowy 2016

            Repertuar majowy 2016 13 maja (piątek) godz 19.00,  Sąsiadka, komedia dell’arte 10 lecie działalności przy Praskiej 52. Inauguracja – Koncert na Otwarcie No.1- miała miejsce 13 maja (piątek) roku 2006 14 maja (sobota) godz 19.00,  Sąsiadka, komedia dell’arte 15 maja (niedziela) godz 19.00, Wszystko w rodzinie – It Runs in the Family 19 maja […]

Inne

szczecin epoka

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie w Szczecinie

Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie.

Warsztaty i zajęcia

NCK uniwersytet

Nowohucki Uniwersytet Dzieci – Wydział Przyrodniczy

Nowohucki Uniwersytet Dzieci jest wyprawą w niesamowity świat nauki z wykładowcami krakowskich uczelni wyższych w roli przewodników. Podczas kolejnych wykładów, nasi „studenci” poznają zagadki fizyki, chemii, biologii, geologii i astronomii – podane w atrakcyjnej formie, dostosowanej do dziecięcej percepcji.