Monika Konieczny

Gdy nie siedzi przed komputerem – spędza czas w Operze czekając, aż córka skończy zajęcia baletu. Potem pędzi odebrać syna z zajęć gry na trąbce. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka książek (zwłaszcza dziecięcych) oraz podróży małych i dużych.

monikak@miastodzieci.pl

Kultura

bajdurki 3 X KROLEWNA

Sobotnie Bajdurki

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnich „BAJDURKACH” a my już zapraszamy na kolejne!!! Tym razem w „Orlim Gnieździe” zagości teatr o jakże wspanialej nazwie – POD ORZEŁKIEM. Prawda, że pasuje idealnie?

Filmy

agi bagi

Mała KIKA

Filmowe spotkania dla młodych Widzów. Widzimy się w każdą niedzielę o 12:00. Po projekcjach zaplanowaliśmy ciekawe warsztaty dla naszych milusińskich.

Filmy

film agrafka

Czytamy i Oglądamy w Agrafce

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię. Bilety 10 zł.

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty rodzinne plastyczno-sensoryczne Psoty-Bazroty

Sobotnie warsztaty rodzinne w Muzeum w Grudziądzu

Sobotnie warsztaty rodzinne – „Mieszko, Mieszki i Wojowie – pierwsze symbole państwa polskiego…”.
Warsztaty edukacyjne związane z 1050-tą rocznicą chrztu Polski, podczas których uczestnicy będą wykonywać przedmioty związane z symbolami państwa pierwszych Piastów.

Warsztaty i zajęcia

Strefa Zabawy - co przyniesie nam rok w lesie?

Strefa zabawy. Tańce wywijańce

Jaki może być taniec? Wesoły, spokojny, szalony… Na zajęciach dzieci poznają etiudy taneczne do muzyki klasycznej jak i współczesnej. Spróbują pokazać w tańcu różne emocje. Dzieci pozostają pod opieką prowadzących.   kiedy: sobota 9.04, godz. 11.00 gdzie: Bawialnia cena biletu: bilety: 10 zł STREFA ZABAWY – dla dzieci 3-5 lat TAŃCE WYWIJAŃCE – warsztaty muzyczno-taneczne […]

Warsztaty i zajęcia

Lekcje biblioteczne w Książnicy Płockiej

Lekcje biblioteczne w Książnicy Płockiej

Lekcje biblioteczne: „Szczęście śpi na lewym boku” – spotkanie z bajką dla grup przedszkolnych. „12 ważnych praw – prawa dziecka w pigułce” – lekcja biblioteczna dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej. „Ćwiczenia i zabawy pamięciowe” – lekcja biblioteczna dla uczniów klas V-VI szkoły podstawowej.

Warsztaty i zajęcia

Patronat
Poznań Design Days Przestrzeń Publiczna

Poznań Design Days Przestrzeń Publiczna

Poznań Design Days 2016 to trzecia edycja festiwalu designu odbywająca się w Poznaniu. W tym roku, tematem przewodnim projektu stanie się „Przestrzeń Publiczna”, natomiast siecią wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów będzie centrum miasta. Festiwal odbędzie się w dniach 6 – 14 maja.

Warsztaty i zajęcia

HB-banner-miasto-dzieci-9-kwietnia-2016

Regularne warsztaty klockowe Happy Bricks – Grunwald

Zapraszamy na bezpłatny warsztat „KREATYWNE ZABAWY KLOCKAMI” organizowany w ramach drzwi otwartych w nowej sali „Kropeczka” na Osiedlu Kopernika w Poznaniu. Dzieci w wieku 4-6 lat (10:00 – 11:00) oraz 7-11 lat (11:30 – 12:30) sobota 9 kwietnia 2016 r. Możliwość zapisania na stałe zajęcia, liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie www.happybricks.pl Kropeczka – […]

Warsztaty i zajęcia

zajęcia dla dzieci

Kurs udzielania I pomocy dzieciom – dla rodziców i opiekunów

Pediatryczny kurs I pomocy. Zapraszamy Rodziców oraz inne zainteresowane osoby, na 6 godzinny kurs udzielania pierwszej pomocy Dzieciom. w sobotę 9.04.2016r godz. 9.00-15.00 Kursy odbywają się w siedzibie Edukatki.pl Główny nacisk kładziemy na uzyskanie praktycznych umiejętności niesienia pomocy osobom z nagłym zatrzymaniem krążenia. Podczas nauki wykorzystujemy profesjonalne materiały audiowizualne oraz fantomy dorosłych, dzieci i niemowląt. […]

Warsztaty i zajęcia

Patronat
Plakat dorosli i dzieci BAJOLA

BajOla w Olsztynie

W nadchodzących dniach w Olsztynie odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla rodziców i dzieci. Zasiądziemy całymi rodzinami w kręgu i zasłuchamy się w opowieściach bajarki, która przeniesie wszystkich w odległe zakątki wyobraźni. Opowiadanie historii zbliża do siebie ludzi, wiedziały już o tym Nasze babcie. Opowieści w Tyrolskich Smakach w Centrum Olsztyna: PIĄTEK, 8 kwietnia Godz. 18:30 […]