Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Warsztaty i zajęcia

plac rozwoku trening

Trening Umiejętności Psychologicznych – nowy blok

Zajęcia dedykowane są uczniom szkoły podstawowej. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko lepiej rozpoznawało emocje, potrafiło sobie z nimi radzić i wyrażać je, a także, żeby nauczyło się nawiązywać pozytywne relacje z rówieśnikami, zapisz je na Trening Umiejętności Psychologicznych.

Warsztaty i zajęcia

Kreatywne-Duplo

Kreatywne Duplo na placu budowy

Na najbliższych zajęciach Kreatywnego Duplo nasi Milusińscy wraz z rodzicami zmienią się w architektów i budowlańców. Stworzą unikalną budowlę z Lego Soft oraz maszyny niezbędne na każdym placu budowy. Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do nas jak najszybciej i poznaj wspaniały świat LEGO.

Warsztaty i zajęcia

Przytulanki-NOWA-rekrutacja-rozpoczęta

Przytulanki poznają warzywa i owoce

Wybierz się z nami do świata warzyw i owoców. Nasi Milusińscy i ich Opiekunowie odkryją korzyści płynące z jedzenia warzyw i owoców oraz nauczą się je rozpoznawać. Dowiemy się skąd biorą się poszczególne rośliny, a także w jaki sposób się je pielęgnuje.

Warsztaty i zajęcia

super mama w Krakowie

Klub Super Mama – teraz bezpłatnie!

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy.

Warsztaty i zajęcia

podróze literackei dla dzieci w Krakowie

Kasztanowe podróże po literaturze

Literacka podróż do najdalszych lądów i dawnych czasów, to zajęcia, na których dzieci zetkną się z terminem wielokulturowości i historią ludzkości, nauczą tolerancji dla inności, dowiedzą się, gdzie leżą odległe kraje i jaka jest kultura zamieszkujących je ludów.