Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Kultura

Noc Muzeów w Galerii Arsenał w Białymstoku

Noc Muzeów w Galerii Arsenał w Białymstoku

Galeria Arsenał ma zaszczyt zaprosić na Noc Muzeów, a w jej ramach na warsztaty, pokaz filmów „MONO 6.1”, koncert, zwiedzanie wystaw – „Obrzędy powszednie i odświętne” i „Wracając do Białowieży”.

Kultura

11. Europejska Noc Muzeów w INKU w Szczecinie

11. Europejska Noc Muzeów w INKU w Szczecinie

INKU Szczeciński Inkubator Kultury i Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie zapraszają na wystawę „ciało-pryzmat” w ramach Europejskiej Nocy Muzeów 2016. W tym roku Noc Muzeów w Szczecinie odbędzie się 21 maja.

Warsztaty i zajęcia

plac rozwoku trening

Trening Umiejętności Psychologicznych – nowy blok

Zajęcia dedykowane są uczniom szkoły podstawowej. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko lepiej rozpoznawało emocje, potrafiło sobie z nimi radzić i wyrażać je, a także, żeby nauczyło się nawiązywać pozytywne relacje z rówieśnikami, zapisz je na Trening Umiejętności Psychologicznych.

Warsztaty i zajęcia

Kreatywne-Duplo

Kreatywne Duplo na placu budowy

Na najbliższych zajęciach Kreatywnego Duplo nasi Milusińscy wraz z rodzicami zmienią się w architektów i budowlańców. Stworzą unikalną budowlę z Lego Soft oraz maszyny niezbędne na każdym placu budowy. Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do nas jak najszybciej i poznaj wspaniały świat LEGO.

Warsztaty i zajęcia

Przytulanki-NOWA-rekrutacja-rozpoczęta

Przytulanki poznają warzywa i owoce

Wybierz się z nami do świata warzyw i owoców. Nasi Milusińscy i ich Opiekunowie odkryją korzyści płynące z jedzenia warzyw i owoców oraz nauczą się je rozpoznawać. Dowiemy się skąd biorą się poszczególne rośliny, a także w jaki sposób się je pielęgnuje.