Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Inne

Piknik osiedlowy na Ratajach

O! jak Osiedle! czyli piknik osiedlowy na Ratajach

Już 22 maja w godz. 12.30-18.00 zapraszamy na Piknik Osiedlowy „O! JAK OSIEDLE”, który organizujemy już po raz drugi!!! W ubiegłym roku frekwencja dopisała, dlatego liczymy, że i tym razem będzie podobnie.

Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka w Bramie Poznania

Dzień Dziecka w Bramie Poznania

Święto wszystkich Dzieci w Bramie Poznania! Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych, 29 maja w Bramie Poznania będziemy świętować cały dzień!

Inne

Czwarty Poznański Tydzień Rodziny

Czwarty Poznański Tydzień Rodziny

Poszukiwanie śladów po budowniczych Poznania, tajemnicze warsztaty pobudzające kreatywność pod hasłem Papier, kamień, nożyce oraz fascynujące opowieści o życiu Mieszka i pierwszych Poznaniaków – te wszystkie atrakcje czekają na Was już od najbliższej niedzieli.

Kultura

Bilet za 400 groszy

Bilet za 400 groszy

21 maja teatry publiczne w całej Polsce zagrają swoje spektakle w ramach organizowanej już po raz drugi akcji biletu za grosze. W ubiegłym roku jego cena (250 groszy) nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia teatru publicznego w Polsce.