Monika Konieczny

Gdy nie siedzi przed komputerem – spędza czas w Operze czekając, aż córka skończy zajęcia baletu. Potem pędzi odebrać syna z zajęć gry na trąbce. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka książek (zwłaszcza dziecięcych) oraz podróży małych i dużych.

monikak@miastodzieci.pl

Warsztaty i zajęcia

rolki1popdzieciakiwformie

Rolki z Dzieciakami w formie

Zapraszamy rodziców z dziećmi na zajęcia z doskonalenia i nauki jazdy na rolkach, które prowadzą nasi wykwalifikowani instruktorzy. Fachowa opieka, dużo dobrej zabawy oraz program dostosowany do umiejętności dzieci.

Kultura

Patronat
W-krainie-Króla-Lwa

W krainie Króla Lwa

Któż z nas nie zna pięknej, filmowej opowieści o małym, ciekawym świata lwiątku, które za sprawą knowań swego stryja – musi opuścić lwią ziemię i udać się na wygnanie? Podczas pełnej przygód podróży, nasz dzielny bohater poznaje swoje miejsce w „wielkim kręgu życia”, zaskarbia sobie nowych towarzyszy i pokonuje wiele przeszkód by w końcu zmienić się w króla zwierząt.

Kultura

Patronat
Piękna-i-Bestia

Piękna i Bestia

Historię dobrej i pięknej córki, która udaje się do mrocznego zamku Bestii i chcąc ocalić życie  ojca zostaje tam zamiast niego w niewoli znają i dzieci, i dorośli. „Piękna i Bestia” – bo o niej tu mowa – jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej magicznych baśni o miłości. Wielokrotnie adaptowana na potrzeby literatury, filmu i […]

Kultura

bajdurki 3 X KROLEWNA

Sobotnie Bajdurki

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnich „BAJDURKACH” a my już zapraszamy na kolejne!!! Tym razem w „Orlim Gnieździe” zagości teatr o jakże wspanialej nazwie – POD ORZEŁKIEM. Prawda, że pasuje idealnie?

Filmy

agi bagi

Mała KIKA

Filmowe spotkania dla młodych Widzów. Widzimy się w każdą niedzielę o 12:00. Po projekcjach zaplanowaliśmy ciekawe warsztaty dla naszych milusińskich.

Filmy

film agrafka

Czytamy i Oglądamy w Agrafce

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię. Bilety 10 zł.

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty rodzinne plastyczno-sensoryczne Psoty-Bazroty

Sobotnie warsztaty rodzinne w Muzeum w Grudziądzu

Sobotnie warsztaty rodzinne – „Mieszko, Mieszki i Wojowie – pierwsze symbole państwa polskiego…”.
Warsztaty edukacyjne związane z 1050-tą rocznicą chrztu Polski, podczas których uczestnicy będą wykonywać przedmioty związane z symbolami państwa pierwszych Piastów.

Warsztaty i zajęcia

Strefa Zabawy - co przyniesie nam rok w lesie?

Strefa zabawy. Tańce wywijańce

Jaki może być taniec? Wesoły, spokojny, szalony… Na zajęciach dzieci poznają etiudy taneczne do muzyki klasycznej jak i współczesnej. Spróbują pokazać w tańcu różne emocje. Dzieci pozostają pod opieką prowadzących.   kiedy: sobota 9.04, godz. 11.00 gdzie: Bawialnia cena biletu: bilety: 10 zł STREFA ZABAWY – dla dzieci 3-5 lat TAŃCE WYWIJAŃCE – warsztaty muzyczno-taneczne […]

Warsztaty i zajęcia

Lekcje biblioteczne w Książnicy Płockiej

Lekcje biblioteczne w Książnicy Płockiej

Lekcje biblioteczne: „Szczęście śpi na lewym boku” – spotkanie z bajką dla grup przedszkolnych. „12 ważnych praw – prawa dziecka w pigułce” – lekcja biblioteczna dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej. „Ćwiczenia i zabawy pamięciowe” – lekcja biblioteczna dla uczniów klas V-VI szkoły podstawowej.

Warsztaty i zajęcia

Patronat
Poznań Design Days Przestrzeń Publiczna

Poznań Design Days Przestrzeń Publiczna

Poznań Design Days 2016 to trzecia edycja festiwalu designu odbywająca się w Poznaniu. W tym roku, tematem przewodnim projektu stanie się „Przestrzeń Publiczna”, natomiast siecią wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów będzie centrum miasta. Festiwal odbędzie się w dniach 6 – 14 maja.