Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Inne

Rodzinna majówka w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Rodzinna majówka w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Letnie spotkania z archeologią 2.jpgChcesz poznać bliżej malarstwo afrykańskie lub tworzyć ulotne obrazy z kolorowego piasku? A może dowiedzieć się jak leczono w dawnym Toruniu lub zagłębić się w sztukę polską po 1945 roku?

Kultura

Przekonaj innych, że warto czytać - konkurs

Przekonaj innych, że warto czytać – Elbląg

Możesz nagrać spot lub napisać opowiadanie, możesz nawet stworzyć grę planszową, ale cel jest jeden – trzeba przekonać innych, że warto czytać. Weź udział w konkursie, masz czas jeszcze do 30 czerwca. Nagrody zapewnia Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Filmy

Kino Światowid w Elblągu otworzy się na dzieci

Kino Światowid w Elblągu otworzy się na dzieci

Z okazji Dnia Dziecka Kino Światowid otwiera się na najmłodszych. W ten wyjątkowy dzień, 1 czerwca najmłodsi poznają sekrety funkcjonowania kina kiedyś i dziś. Następnie wcielą się w rolę kierownika kina, pracownika biura, kinooperatora oraz biletera.

Warsztaty i zajęcia

planszówki pod kasztanami Kraków

Planszówkowe Kościelniki

Zapraszamy na kolejne spotkanie z grami planszowymi w Klubie Pod Kasztanami. Dzięki nowym kartom do gry DIXIT odbędziemy podróże w najdalsze zakątki świata wyobraźni, w grze SABOTAŻYSTA wspólnie poszukamy bryłek złota, z grą PALCE W PRALCE sprawdzimy kto ma dobre poczucie rytmu i słuch, a w DOBBLE sprawdzimy kto jest szybki i spostrzegawczy. Wstęp wolny. […]