Monika Konieczny

Gdy nie siedzi przed komputerem – spędza czas w Operze czekając, aż córka skończy zajęcia baletu. Potem pędzi odebrać syna z zajęć gry na trąbce. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka książek (zwłaszcza dziecięcych) oraz podróży małych i dużych.

monikak@miastodzieci.pl

Warsztaty i zajęcia

Klub-Rodziców-w-ARTzonie

Klub Rodziców w ARTzonie

Zapraszamy na otwarte spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie we wrześniu. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury. Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice będą mieli okazję […]

Inne

Eventy LEGOLAND Billund Resort (14)

Weekend z Legolandem w Krakowie

W weekend 16-17 kwietnia w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie odbędzie się wielki, otwarty i rodzinny event z parkiem rozrywki LEGOLAND Billund. Dzieci i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się kreatywnej zabawie klockami LEGO oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Inne

Krzesławice - plakat urodzinowy

Urodzinowy Piknik z Mistrzem Janem

25-lecie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta to niepowtarzalna okazja do spotkania mieszkańców osiedla i wspólnego świętowania w miłej atmosferze.

Warsztaty i zajęcia

Plakat_ECOODPOWIEDZIALNI

ECOodpowiedzialni w Galerii Bronowice

Sadzenie magicznych fasolek, warsztaty ekologiczne, a także gry i zabawy rodzinne – wszystkie te atrakcje czekać będą na odwiedzających Galerię Bronowice już 16 kwietnia podczas akcji edukacyjnej ECOodpowiedzialni. Hasłem przewodnim tegorocznej kampanii jest EKOrodzinka.

Kultura

afestiwal

Festiwal Filmu Filozoficznego

Festiwal Filmu Filozoficznego to unikatowe interdyscyplinarne wydarzenie, którego celem jest pobudzanie szerokiego grona odbiorców do refleksji filozoficznej za pomocą projekcji filmowych. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce i na świecie działająca nieprzerwanie od 2006 roku. Tegoroczna, jubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 19 do 24 kwietnia.

Kultura

Patronat
bachekstremalnie

Przedpołudniowy Bach ekstremalny

Capella Cracoviensis zaprasza na BACH extreme – trzecie wydarzenie z cyklu CC extreme – koncertów, będących nie tylko apoteozą piękna, ale i artystycznym oraz fizycznym wyzwaniem. Komplet czterech Suit orkiestrowych Johanna Sebastiana Bacha odsłoni piękno i elegancję francuskich tańców dworskich w niezwykłej, na wskroś nowoczesnej, ale jakże sprzyjającej muzyce dawnej, przestrzeni Cricoteki.