Monika Konieczny

Gdy nie siedzi przed komputerem – spędza czas w Operze czekając, aż córka skończy zajęcia baletu. Potem pędzi odebrać syna z zajęć gry na trąbce. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka książek (zwłaszcza dziecięcych) oraz podróży małych i dużych.

monikak@miastodzieci.pl

Dla rodziców

akademia kreatywnosci

Coś z niczego

Mówią, że prawdziwy kucharz „z niczego” potrafi stworzyć coś pysznego. Podobnie jest z artystami, którzy z najprostszych rzeczy kreują piękne dzieła, co naszym dzieciakom udowodniła Karolina – studentka Akademii Sztuk Pięknych.

Warsztaty i zajęcia

Obchody Święta Flagi w Toruniu

Obchody Święta Flagi w Toruniu

Dom Muz na Podgórzu zaprasza 2 maja o godz. 17:00 do wspólnej zabawy z okazji Święta Flag. W ramach imprezy przewidziane warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy poznają flagi innych państw oraz ciekawostki z różnych krajów.

Inne

Patronat
Dziecku czytanie - taty zadaniem!

Finał konkursu Dziecku czytanie – taty zadaniem!

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” oraz Muzeum Wojska Polskiego (MWP) w Warszawie organizują Czytelniczy piknik z lotnikami. W najbliższą sobotę (18 czerwca br.) Park Plenerowy MWP stanie się najbardziej rozczytanym i uskrzydlonym miejscem w Warszawie!

Inne

Majówka w Strym ZOO

Weekend w Starym Zoo

Karmienie zwierząt, opowiadanie o historii Starego Zoo i Dzień Ameryki Południowej w Starym ZOO w Poznaniu.

Wstęp na teren Starego Zoo jest bezpłatny.

Godz 13.00 i 14.00 – opowiadanie o żabach oraz instrukcja budowy dmuchawki (pawilon zwierząt zmiennocieplnych, bilety normalny 8zł ulgowy 6 zł)

Inne

Majówka w Nowym Zoo

Majówka w Nowym Zoo

Nowe Zoo bierze udział w akcji „Poznań za pół ceny” – w dniach 30 kwietnia oraz 1 maja bilety będą kosztowały normalny 10 a ulgowy 5 zł. W tych dniach to jedyne bilety, jakie będą w sprzedaży (nie ma biletów rodzinnych)