Zabawy urodzinowe, zabawy dla dzieci na urodziny

 Planujecie przyjęcie urodzinowe dziecka? Zajrzyjcie tutaj, a urodziny będą wyjątkowe! Zabawy urodzinowe dla wszystkich dzieci czyli pomysły na urodzinowe przysmaki, tematyczne dekoracje i scenariusze zabaw dla dzieci w każdym wieku. Z naszymi pomysłami urodziny będą wyjątkowe!


Przepis na kolorowe galaretki

Ola bardzo lubi wszelkie galaretki, wprost za nimi szaleje, ale wyczerpały się nam pomysły na formę ich przygotowania, były już bowiem desery galaretkowe w pucharkach, z lodami, na cieście. Pora więc na coś nowego. Ten deser powinno się przygotować dzień wcześniej.

Przepis na kuleczki tiramisu i bakaliowe trufle

Razem z córcią robimy smakowite kuleczki, bo mamy dwie wielkie okazje: urodziny najmłodszego członka rodziny i imieniny Głowy Rodziny (roczek Adasia i Imieniny Jarosława). A że Olka wielką i chętną jest kuchreczką to dla naszych mężczyzn prezent szykuje! Cieszymy się z nadchodzących okazji urodzinowo- imieninowych naszych kochanych Panów, czym się dzielimy z redakcją i czytelnikami MiastaDzieci.pl!!!!

Pieczone ciastka z ricotty

W stylu eko! Ten niezwykle prosty, a zarazem efektowny deser jest idealnym rozwiązaniem dla diabetyków. Charakteryzuje się niskim indeksem oraz ładunkiem glikemicznym, jest sycący, a także niezwykle smaczny.

Rycerska maska

Jestem mamą młodego rycerza, który skonstrułował dziś świetną maskę. Chciał użyć jej do codziennej zabawy, ale w sam raza nada się też na bal karnawałowy. Poniżej podaję jego przepis.

Maski karnawałowe – Lew i Sowa

Dzieci uwielbiają wszelkie zwierzęta, lubią je udawać, lubią o nich słuchać. Wszystkie maski są wykonane z papieru oraz jednorazowych talerzyków papierowych, w których należy wyciąć otwory na usta i oczy.

Można je …

Doniczkowy krasnal

Wszyscy słyszeli o ogrodowych krasnalach. A o… doniczkowych? W banalnie prosty sposób można wykonać go w domu z doniczki i kawałka barwnego filcu.

Owocowa myszka

Śliczną, owocową myszkę każdy maluch chętnie zrobi – i zje! Na wykałaczki nabijamy owoce i dekorujemy nimi jabłko tak, by powstał pyszczek myszki.

Uwaga na kłujące wykałaczki i smacznej zabawy!

Słodki uśmiech

Chcesz kolegów, koleżanki poczęstować słodyczami? Zrób im niespodziankę!

Zamiast garści cukierków dla każdego ułóż z nich uśmiechniętą buźkę albo stworka…