Zabawy na prima aprillis

Zabawy na prima aprilis, które rozbawią i dzieci i rodziców. Zrób psikusa mamie, tacie, babci czy rodzeństwu, a śmiechu będzie co nie miara. Największy zbiór pomysłów na 1 kwietnia, dzięki któremu wywołacie uśmiech na twarzach najbliższych. Wesołej zabawy!


Jajko na twardo. Prima Aprilis

Ugotuj wieczorem jedno jajko na twardo i schowaj je do lodówki do pudełka z surowymi jajkami, a rano poproś mamę lub tatę żeby zrobili Ci jajecznicę… Możesz także przykleić, jajka do pudełka i patrzeć jak rodzic stara się nie zgnieść ich wyciągając z pojemnika.

Mydło bez piany. Prima Aprilis

Pokryj mydło warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci. Poczekaj aż dobrze wyschnie. Potem poproś dzieciaki aby dokładnie umyły ręce przed jedzeniem. Dokładnie, czyli aż do piany na mydle.. a piana.. nie wystąpi, bo mydło “nie działa”!

Robaczek w jabłku. Prima Aprilis

Drogi Rodzicu! Przedstawiamy pomysł na primaaprilisowy psikus. Nieco pracochłonny ale wart zachodu. Jeżeli dajesz swojemu maluchowi do szkoły lub przedszkola jabłka to 1 kwietnia możesz dać mu “jabłko z robaczkiem”.

Prima Aprilisowy banan

Czy Twoje dziecko lubi jeść banany? A Ty lubisz robić kawały? Wręcz dziecku banana pokrojonego w plasterki.. od środka. Zobaczysz jaką będzie miało minę obieraJĄć go ze skórki. Zabawa polega na tym aby “pokroić” nieobranego banana wykałaczką wkuwając ją do środka.