Zabawy mikołajkowe, zabawy na Mikołajki


Kalendarz adwentowy

Ta praca wymaga trochę wysiłku, ale prezentuje się bardzo ładnie i przede wszystkim daje mnóstwo radości naszym maluchom! Będziecie podziwiać ten kalendarz przez cały rok.

Świąteczne pierniczki – prosty przepis

Przepis na pierniczki jest bardzo prosty, a pierniczki wychodzą pyszne i miękkie. Zapakowane na prezent i ozdobione pierniczki do świetny pomysł na upominek pod choinkę. Domowe pierniczki, które nie mogą się nie udać!

Aniołek ze sznurka

Tą techniką możemy wykonać bardzo dużo różnych ozdób choinkowych. Aniołki, dzwoneczki czy sznurkowe choinki. Zmienia się tylko kształt. Sposób wykonania pozostaje ten sam. Spróbujcie!

Oryginalna kartka świąteczna

Innowacyjną kartkę an Boże Narodzenie z wykorzystaniem różnych niezwykłych elementów można bardzo łatwo zrobić z dzieckiem w każdym wieku, nawet z najmniejszymi pociechami. Zapraszamy do zabawy!

Aniołek z makaronu

Do stworzenia błyszczącego aniołka wystarczy makaron oraz dobry klej (najlepiej “na gorąco”, a więc czynność sklejania należy do osoby dorosłej). Składanie i malowanie należy już do dziecka. Taka ozdoba będzie wspaniałą dekoracją waszego świątecznego domu.