Wróżby andrzejkowe dla dzieci, zabawy andrzejkowe

Wróżby andrzejkowe dla dzieci czyli w co się bawić podczas andrzejkowych spotkań i przyjęć. Zabawy andrzejkowe pełne tradycyjnych wróżb i magii - pomysły na wróżbę z kluczem, bucikami, monetami, kwiatami czy tajemniczą numerologię. Wykorzystaj nasze pomysły, dzieci będą zachwycone!

Andrzejkowy niewidzialny atrament

Andrzejkowy niewidzialny atrament!

Ekscytująca andrzejkowa wróżba wypisana “niewidzialnym atramentem” pojawi się nad płomieniem świecy. Propozycja zabawy andrzejkowej dla dzieci przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.

Andrzejkowa wróżba z kolorów

Na Andrzejki wróżyć można ze wszystkiego – także z kolorów! Wylosujcie kolorowe przepowiednie z kapelusza, a Wróżka wyjaśni, co Was czeka w przyszłym roku! Propozycja zabawy przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.

Mowa Kwiatów – wróżba andrzejkowa

W Andrzejkowy wieczór wróżymy i przepowiadamy – także z kwiatów! Kwiatowa, magiczna wróżba na Andrzeja umili przyjęcie. Propozycja zabawy przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.

Andrzejkowa wróżba z butelką

Wróżba z zaczarowaną butelką to świetna zabawa na Andrzejki! Dowiesz się, co czeka Cię w najbliższej przyszłości – wesoła wycieczka czy wygrana w konkursie. A może wizyta u dentysty? Propozycja zabawy przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.

zabawa andrzejkowa groszek ptysiowy

Andrzejkowy groszek – zabawa na przyjęcie

W co się bawić na andrzejkowym przyjęciu? Warto zaplanować nie tylko magiczne wróżby i przepowiednie. Monika Sikorska proponuje zabawę andrzejkową – co prawda nie wróżbę – zainspirowaną anglosaską zabawą na zjadanie jabłka pływającego w misce z woda. Ta zabawa jest łatwiejsza – do wykonania w każdych warunkach! Dzieci będą się świetnie bawić!

Andrzejkowa-numerologia

Andrzejkowa numerologia

Przy okazji wróżb andrzejkowych można poćwiczyć… matematykę! Każde dziecko oblicza swoją urodzeniową cyfrę i wtedy może dowiedzieć się więcej o swoim charakterze i usposobieniu.

drzewo bonsai wróżby andrzejkowe

Drzewko szczęścia – wróżba

Magiczne drzewko to propozycja andrzejkowej wróżby. Wystarczy narysować symbole na kartkach, ukryć je w kopertach oraz umieścić na drzewku szczęścia (jeśli nie posiadasz takiego, może to być np. sztuczny świerk). Następnie wybrać jedną z kopert oraz sprawdzić, jaki znajduje się w niej symbol. Wtedy pozostaje nam tylko odczytanie ukrytego znaczenia.

trampki buty andrzejki wyścig

Andrzejkowe wyścigi bucików

Jest to bardzo popularna andrzejkowa zabawa, w której mogą brać udział nawet najmłodsze dzieci. Będziecie potrzebować tylko buty. Dzięki wróżbie dowiecie się, kogo marzenie się spełni, a kto będzie musiał poczekać.

korek andrzejki wróżba

Andrzejkowe kartki na wodzie

Ach Andrzejki, Andrzejki! Jest to doskonała okazja do zabawy trochę na serio, trochę żartem. Któraż z dziewczyn nie chciałaby poznać przyszłość! Czy wróżba prawdę Ci powie?

serce kredki pastele rysunek

Serce na Andrzejki

Lubisz wróżby andrzejkowe? Uważasz, że wróżenie to świetna zabawa? Jeżeli chcesz poznać imię przyszłej ukochanej lub ukochanego – ta wróżba jest dla Ciebie!

Wróżby andrzejkowe dla dzieci szpilki

Andrzejkowe szpilki

Andrzejkowe szpilki to wróżba dedykowana osobom, które chcą poznać swoją najbliższą przyszłość. Wystarczy rozsypać szpilki tak, aby utworzyły one literę, która ma ukryte znaczenie.

rurki napój kolory

Andrzejkowa wróżba z rurek

Andrzejki to magiczny czas wróżb. Chcesz sprawdzić czy Wasza przyjaźń przetrwa? A może chcesz się dowiedzieć, kto z kim w tym roku się zaprzyjaźni? Zrób oryginalną wróżbę andrzejkową.