Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne MiniCiuchcia dla dzieci od roku do 4 lat z opiekunem

Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, zacisze@puchpuch.pl tel.660 416 500 www.puchpuch.pl
📅 sobota 24.06.2017
25 zł

W obecności rodziców dzieci poznają przedszkole, zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć. W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie odbywa się w godz.10.00-11.00