Zajęcia adaptacyjno-edukacyjne MiniCiuchcia dla dzieci od roku do 4 lat z opiekunem

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany
📅 sobota 03.06.2017
25 zł
Pzredszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany zaprasza 3 czerwca (sobota) w godz.11.00-12.00.

Spotkanie rozpoczniemy szukając puzzli, które podpowiedzą nam, kto będzie bohaterem dzisiejszych zajęć. Następnie obejrzymy teatrzyk pt. „Motylek”, ilustrujący przemianę gąsienicy w pięknego motyla, po czym przy dźwiękach „Wiosny” A. Vivaldiego zatańczymy taniec motyli. Wykorzystując chustę Klanzy i różnobarwne piórka, przywołamy wesołą tęczę, a w zabawie słoneczko i chmurka posłużymy się kolorowymi obręczami. Na koniec wykonamy tęczowego motylka z patyczków i papierowych talerzyków.

W obecności rodziców dzieci poznają przedszkole, zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć. W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt zajęć 25 zł.

Zapisy: