Zajączek i spółka – warsztaty plastyczne w Klubie Zielonej Żyrafy, Bytom

Bytomskie Centrum Kultury, plac Karin Stanek, Bytom
📅 sobota 25.03.2017
Klub Żielonej Żyrafy Bytom

Przepis na udaną Wielkanoc to między innymi rodzinnie wykonane dekoracje. W trakcie zajęć zajączek zacznie kicać za sprawą konturu naszych dłoni. Baranek  brykając poprosi o patyczki do uszu, nie do ich czyszczenia, ale do… (weź udział w zajęciach Klubu Zielonej Żyrafy to się dowiesz). Do spółki należy też kurczaczek wykonany z wiórków osikowych. No i oczywiście nie może zabraknąć jaja mądrzejszego od kury i niezwykle pięknego wzorowanego na carskich jajkach faberge. Aby się materiały plastyczne przydały będzie przepis na palemkę  wielkanocną doskonały. Między zadaniami plastycznymi  pokicamy lub w gry ruchowe pogramy.

Prowadzenie: Jolanta Zych – nauczyciel plastyki z 31 letnim stażem pracy. Doświadczenie w rozwijaniu  kreatywności i zdolności  u dzieci zdobyła podczas pracy w szkołach podstawowych, w szkole artystycznej i przedszkolach. Wielokrotnie współpracowała z Bytomskim Centrum Kultury w ramach Klubu Zielonej Żyrafy. W latach 2007-2010 była doradcą metodycznym Gminy Bytom ds. sztuki.  Organizator i realizator projektów dofinansowywanych ze środków unijnych „Realizujemy marzenia – równi w kulturze”, „Miasto kreatywne”. W działaniach artystycznych prowadzonych dla dzieci największy nacisk kładzie na dobrą zabawę i różnorodność technik.

25 marca (sobota), godz. 10:00 oraz 14:00

Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.

czas trwania: ok. 3 godz.

bilety: 15 zł od osoby
miejsce: Akwarium

Rezerwacji prosimy dokonywać w kasie:
T: 32/ 389 31 09 w. 101
E: info@becek.pl