Zabawa słowem, ruchem i muzyką

📅 wtorek 27.01.2015 do środa 18.02.2015
Zabawa słowem, ruchem i muzyką

Na zajęciach z dziećmi stosowane będą takie metody pracy jak: atreterapia, muzykoterapia grupowa i indywidualna, rytmika, terapia manualna na bazie materiałów o różnych stanach skupienia i fakturach, metoda aktywnego słuchania muzyki klasycznej Batii Strauss, metoda Klanzy Z.Zaorskiej, improwizacja ruchowa E.J.Dalcroze, gra na instrumentach perkusyjnych- C.Off, Mobilna Rekreacja Muzyczna wg Macieja Kieryła, metoda Ruchu Rozwijajacego Weroniki Sherborne, stymulacja polisensorycza-wielkozmysłowa, elementy gimnastyki korekcyjnej.

W ramach projektu, w roku 2015, zostanie przeprowadzonych 30 spotkań dla dzieci ( uczestniczą również rodzice/opiekunowie). Spotkania będą się odbywać raz w tygodniu i trwać 45 minut każde.

Do uczestnictwa zapraszamy dzieci z terenu miasta Gdynia, z orzeczoną niepełnosprawnością.

Rekrutacja do grupy odbywa się poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej (decyduje kolejność zgłoszeń) i odesłanie do na adres : ola@bomalihu.org.pl
Informacje o projekcie – Aleksandra Kotlewska tel 606 647 990

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj:

PROJEKT JEST DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW GMINY GDYNIA