Z miłości do włosów, akcja dedykowana dzieciom z chorobami nowotworowymi

📅 czwartek 02.02.2017 do piątek 17.02.2017
Z miłości do włosów akcja dla dzieci z chorobami nowotworowymi
Akcja „z miłości do włosów” polega na ścięciu minimum 30cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI. Współpracująca ze Stowarzyszeniem perukarnia robi piękne i wygodne peruki dla dzieciaków walczących z rakiem.
A te przekazywane są im całkowicie za darmo.

Jeśli jesteś z Częstochowy, masz długie włosy i chcesz przywrócić uśmiech na buźkach tych cudownych Dzieciaków, zgłoś się telefonicznie pod numerem 502 282 513 i umów się na dogodną Ci godzinę darmowego cięcia. Nie zostaniesz wypuszczona bez pięknej nowej fryzurki 🙂

Jeśli jesteś spoza Częstochowy sprawdź na liście miast i salonów, które włączyły się do akcji. Lista ta jest aktualizowana na bieżąco po zgłoszeniu się kolejnych miast i salonów. Możesz ją sprawdzić na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jeśli chcesz aby Twój salon włączył się do tej akcji, wyślij wiadomość na adres beata.kulczynska@gmail.com wiadomość w treści wpisując swoje imię i nazwisko, adres salonu, telefon a w tytule „biorę udział w akcji „z miłości do włosów”. Dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi wskazówkami.