XV Sopockie Spotkania Teatralne

📅 sobota 09.12.2017 do niedziela 10.12.2017
bezpłatne
XV Sopockie Spotkania Teatralne

W dniach od 9 do 11 grudnia 2017r. w siedzibie MDK oraz na scenie Teatru na Plaży odbędzie się XV edycja Sopockich Spotkań Teatralnych. W ramach projektu organizatorzy zaplanowali dwudniowe otwarte warsztaty teatralne dla młodzieży oraz animatorów ruchu teatralnego, które w tym roku poprowadzą aktorki – Urszula Kowalska i Marzena Nieczuja-Urbańska , Krzysztof Baliński – mim i tancerz oraz Krzysztof Dziwny Gojtowski – absolwent i współpracownik Ośrodka Praktyk Teatralnych Gardzienice. W poniedziałek na scenie sopockiego Teatru na Plaży zaprezentowanych zostanie dziewięć prezentacji z udziałem młodych aktorów ze środowiska małego i dużego Trójmiasta. Realizatorami XV edycji Sopockich Spotkań Teatralnych jest Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Przystań” w Sopocie. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Gminy Miasta Sopotu.