XII Turniej Piłkarski Muzeów

ul. Ptaszyckiego 6
📅 sobota 08.10.2016
XII Turniej Piłkarski Muzeów
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza do udziału w XII Turnieju Piłkarskim Muzeów im. Jerzego Dobrzyckiego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który odbędzie się w sobotę 8 października 2016 r. w centrum Com Com Zone w Krakowie, przy ul. Ptaszyckiego 6.

W tym roku w rozgrywkach wezmą udział: Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zamek Królewski w Warszawie – Pomnik Historii i Kultury Narodowej, Muzeum Sportu i Turystyki, Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, Muzeum – Zamek w Łańcucie, Krakowskie Biuro Festiwalowe i organizator turnieju – Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.

Reprezentacje z Krakowa, Warszawy i Łańcuta grać będą od godziny 9.00 do ok. 17.00.
Na spragnionych i głodnych czeka bar w Com Com Zone.

Gwarantujemy silne sportowe emocje, determinację w walce o puchar i niesłabnący entuzjazm pracowników muzeów.

Wolne trybuny czekają na kibiców – przekonajmy się, ile ducha walki mają muzealnicy!